حضور در پای صندوق های رأی، یک قدرت ملی، دینی و اسلامی است

آیت الله جوادی آملی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: حضور در پای صندوق های رأی، یک قدرت ملی، دینی و اسلامی است که دشمن زدایی می کند و تا وقتی مردم در صحنه حضور دارند، برای کشور هیچ گونه مشکلی پیش نخواهد آمد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از استان قم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اسراء، با توجه به نزدیک شدن به چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، آیت الله العظمی جوادی آملی همگان را به حضور در انتخابات و پای صندوق های رأی دعوت نمودند.

 آیت الله جوادی آملی اظهار داشتند: مردم در دین اسلام محوریت اصلی را دارند و جایگاه آنها صرفاً به دلیل انتخابات و جمهوریت نیست؛ مردم ایران نیز مردمی بزرگ و با فرهنگ هستند و در همه صحنه های کشور از جمله دفاع مقدس حضور فعال داشته اند، باید مسئولین این تلاش و از خود گذشتگی مردم را قدر بدانند و با سر و سامان دادن به اوضاع اقتصادی و اجتماعی کاری کنند تا ملت بتواند روی پای خود بایستد.

 امروز موظف هستیم وحدت خود را حفظ کنیم و در این مناسبت ها مانند انتخابات که در استقلال کشور، امنیت، عظمت، جلال و شکوه این مملکت دخیل هستند حضور فعال داشته باشیم، حضور در پای صندوق های رأی، یک قدرت ملی، دینی و اسلامی است که دشمن زدایی می کند و تا وقتی مردم در صحنه حضور دارند، برای کشور هیچ گونه مشکلی پیش نخواهد آمد.

امیدواریم به حرمت خون های پاک شهداء، مردم در این صحنه ها حضور فعال داشته باشند تا استقلال کشور نیز محفوظ بماند.

کد خبر 1769769

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha