نماز عید فطر در حرم هلال بن علی(ع) اقامه می شود

مدیر اجرایی حرم مطهر حضرت محمدهلال بن علی(ع) از اقامه نماز عید فطر به امامت امام جمعه آران و بیدگل در حرم مطهر حضرت محمدهلال بن علی(ع) خبر داد.

سید جواد تکیه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در آران و بیدگل گفت:  نماز عید فطر به امامت حجت الاسلام ابوالفضل سلمانی امام جمعه آران و بیدگل در حرم مطهر حضرت محمدهلال بن علی(ع) اقامه می شود.

مدیر اجرایی حرم حضرت محمدهلال بن علی(ع) افزود: این مراسم در صحن جنوبی آستان مقدس از ساعت ۷ صبح با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز می شود و با اقامه نماز عید در ساعت ۷ و ۱۵ دقیقه و ایراد خطبه ها ادامه خواهد یافت.

تکیه با اشاره به اینکه خدام افتخاری حرم مطهر در طول برنامه عید فطر جهت برقراری نظم و انضباط انجام وظیفه می‌کنند، افزود: در پایان این مراسم، آیین نقاره زنی خدام افتخاری آستان مقدس هم اجرا خواهد شد.

مدیر اجرایی حرم حضرت محمدهلال(ع) ادامه داد: اتوبوس های شرکت واحد اتوبوس رانی برای انتقال نمازگزاران تا محل اقامه نماز پیش‌بینی شده است که پس از پایان نماز آماده خدمات به همشهریان خواهند بود؛ لذا  با توجه به محدودیت های ترافیکی اطراف حرم، بهتر است نمازگزاران با وسایل نقلیه عمومی تردد کنند.

نماز عید فطر در حرم هلال بن علی(ع) اقامه می شود

کد خبر 1758322

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha