حضور در راهپیمایی روز قدس تقویت عدل و تضعیف ظلم است

آیت الله جوادی آملی در پیامی با اشاره به اهمیت روز جهانی قدس، حضور در راهپیمایی این روز را باعث تقویت عدل و تضعیف ظلم و ظالم عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از استان قم، آیت الله عبدالله جوادی آملی در این پیام با بیان اینکه روز قدس قداستی به عظمت جهان اسلام دارد، گفت: حضور حماسی امت اسلامی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان سنت حسنه‌ای از امام خمینی (قدس سره) جهت آزادسازی قدس از الحاد و شرک و رهایی قدسیان فلسطینی از ظلم و آوارگی است.

وی افزود: روز قدس تنها برای آزادسازی محرومان فلسطین نیست، بلکه #روز_قدس قداستی دارد به طول و عرض جهان اسلام.

این مرجع معظم تقلید افزود: حضور همگان در «راهپیمایی روز قدس» هم تقویت عدل است و هم تضعیف ظلم، هم تقویت مظلوم است و هم تضعیف ظالم، هم امنیت داخلی را تضمین می‌کند، هم امان مسلمانان را حفظ می‌کند، هم امنیت و امان «قدس» را تأمین می‌کند، هم امنیت و امان فلسطینی‌های مطرود و مظلوم را تأمین می‌کند و هم استکبار و صهیونیست را محکوم و مخذول می‌کند و جهان را برای ظهور و حضور صاحب اصیل و اصلی اش فراهم می‌کند، که امیدواریم اینچنین باشد.

آیت الله جوادی آملی تصریح کرد: امیدواریم همگان در این آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که پیام امام راحل را احیا می‌کنند، در راهپیمایی شرکت نمایند.

کد خبر 1757341

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha