صدور مجوز سازمان‌های مردم نهاد خراسان جنوبی سرعت می‌گیرد

طالبی گفت: صدور مجوز تشکل‌ها و سازمان‌های مردم نهاد استان خراسان جنوبی سرعت می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان خراسان جنوبی، سید محمدرضا طالبی امروز یکشنبه(۱۷ تیر) در شورای توسعه و حمایت از سازمان‌های مردم نهاد استان ضمن تبریک به مردم ولایتمدار خراسان جنوبی که با لبیک به ندای رهبری مشارکت خوبی را در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری رقم زدند، اظهار کرد: در موضوع تشکل‌ها و سازمان‌های مردم نهاد بارها تأکید شده و اعتقاد به این دارم که کمک بسیار بزرگی برای دستگاه‌ های اجرایی و مردم به ویژه اقشار آسیب‌پذیر و محروم جامعه هستند.

وی افزود: درخواست‌ها برای راه‌اندازی تشکل و سازمان‌های مردم نهاد در استان باید در اهداف و روش‌ها منطقی شود، به نحوی که در جامعه اثربخش باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی تأکید کرد: صدور مجوز ها در این حوزه باید منتج به محصولی شود که در جامعه نمایان و کمکی برای حل معضلات و مشکلات جامعه باشد.

طالبی گفت: در حوزه استانداری، فرمانداری‌ها و دستگاه‌های مربوطه باید به پرونده‌های در دست اقدام برای راه‌اندازی تشکل ها و سازمان‌های مردم نهاد در استان سرعت دهند تا کار خود را به صورت رسمی آغاز کنند.

وی از گروه‌های جهادی و فعالان اجتماعی خواست برای رسمیت دادن به اقدامات شان و برخورداری از حمایت دولتی در ذیل تشکل‌ها و سازمان‌های مردم نهاد مجوز بگیرند تا فعالیت‌ هایشان هم قانونمند و نظام‌مند شود.

کد خبر 1771626

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha