جشن روز دختر در کانون‌های مساجد شهرستان خرمدره برگزار می‌شود

باقرزاده گفت: همزمان با دهه کرامت و سالروز میلاد با سعادت حضرت معصومه(س) که به عنوان روز دختر نامگذاری شده است، مراسم جشنی با حضور دختران کانونی در کانون های مساجد شهرستان خرمدره برگزار می شود.

زهرا باقرزاده، سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرمدره در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در زنجان به برنامه های دهه کرامت در کانون های فرهنگی هنری مساجد این شهرستان اشاره کرد و گفت: همزمان با ۲۱ اردیبهشت ماه سالروز میلاد با سعادت حضرت معصومه(س) و روز دختر مراسم جشنی با حضور دختران کانونی در کانون های مساجد شهرستان خرمدره برگزار می شود.

وی با بیان اینکه برپایی ایستگاه صلواتی و تقدیر از دختران فعال در کانون فرهنگی هنری فرزانگان روستای رحمت آباد در این دهه برگزار می شود، اضافه کرد: با همکاری کانون فرهنگی هنری نبی اکرم(ص) و کانون احرار روستای نصیرآباد نیز ویژه مراسمی با حضور مادران و دختران برگزار خواهد شد.

به گفته باقرزاده، در مسجد صاحب الزمان(عج) ویژه مراسم جشنی به مناسبت میلاد با سعادت امام رضا(ع) به همت کانون فرهنگی هنری احرار روستای نصیرآباد برگزار و از فعالان قرآنی و کانونی تجلیل خواهد شد.

سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرمدره از پخش صلوات خاصه امام رضا(ع) همزمان با این دهه در مساجد این شهرستان خبر داد و تصریح کرد: محفل انس با قرآن کریم نیز در برخی از کانون های مساجد شهرستان خرمدره برپا می شود.

وی همچنین از اکران فیلم به مناسبت دهه کرامت در فرهنگسرای این شهرستان ویژه عموم مردم خبر داد و گفت: اجرای تئاتر و تجلیل از دختران هنرمند از دیگر برنامه های دهه کرامت در شهرستان خرمدره خواهد بود.

کد خبر 1761816

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha