برگزاری جشن تکلیف ۳هزار نفری پسران در مسجد مقدس جمکران

مدیر خدمات معارفی مسجد مقدس جمکران از برگزاری جشن تکلیف ۳هزار نفری، جشنواره فرهنگی امام مهدی(عج)، مسابقه بزرگ کتابخوانی و تولید برنامه های تلویزیونی ویژه نوجوانان در ایام نیمه شعبان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از مسجد مقدس جمکران، بابک هنرمند با اشاره به اینکه برای برگزاری باشکوه دهه مهدویت و جشن بزرگ نیمه شعبان جلسات مختلفی را با سازمان ها و ارگان های مختلف برگزار کردیم، اظهار کرد: یکی از جلسات مهم ما با اداره کل قرآن و عترت وزارت آموزش و پرورش بود که در آن جلسه چند مصوبه خوب داشتیم که یکی از آنها برگزاری جشن تکلیف سه هزار نفری پسران است که با همکاری اداره قرآن و عترت استان اصفهان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: پیرو تفاهمی که با وزارت آموزش و پرورش اتفاق افتاد، جشنواره امام مهدی(علیه السلام) با محوریت قصه گویی ویژه دانش اموزان برگزار خواهد شد که دبیرخانه این جشنواره به همت اداره کل کانون پرورش فکری کودک و نوجوان استان قم در حال برپایی است.

مدیر خدمات معارفی مسجد مقدس جمکران افزود: همچنین با همکاری انتشارات مسجد مقدس جمکران و اداره کل قرآن و عترت وزارت آموزش و پرورش مسابقه کتابخوانی در حوزه کودک و نوجوان در مدارس سراسر کشور برگزار خواهد شد.

هنرمند از برگزاری جلسه با مدیران شبکه های پویا و امید خبر داد و ابراز کرد: مقرر شد با ایجاد بستری در مسجد مقدس جمکران، یک برنامه گفتمان مهدوی ویژه نوجوانان در شبکه امید ضبط و در ایام نیمه شعبان از این شبکه پخش شود. انعکاس برنامه جشن تکلیف پسران از شبکه امید، و استفاده از شخصیت های عروسکی در مسجد مقدس جمکران و انعکاس آن از طریق شبکه پویا از دیگر برنامه هایی است که با مشارکت این شبکه در ایام نیمه شعبان به اجرا خواهد رسید.

وی خاطرنشان کرد: دیگر برنامه ای که با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به اجرا خواهد رسید؛ برپایی استیج های سیار این کانون در تمامی درب های ورودی مسجد مقدس جمکران است که در آنها برنامه های شاد و جذابی برای زائران مسجد مقدس جمکران به اجرا خواهد رسید. همچنین غرفه های مختلف حوزه کودک و نوجوان با تعامل کانون پرورش فکری کودک و نوجوان در درب های ورودی، صحن جامع و دیگر صحن های مسجد مقدس جمکران برپا خواهد شد.

کد خبر 1749661

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha