گروه های سرود کانون مساجد استان سمنان تجلیل شدند

گروه های سرود کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان با حضور مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی این استان تجلیل شدند.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری شبستان از سمنان؛ محمد امین حقیقت در مراسم تجلیل از مربیان گروه های سرود کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان، با اشاره به فعالیت ۳۹ گروه سرود کانون های فرهنگی هنری مساجد دراین استان گفت: سرود با روحیات کودکان و نوجوانان سازگار است و می توان از این ظرفیت و توان استفاده کرد.

مدیرستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان با تأکیدبر استفاده از ظرفیت حوزه هنر بویژه سرود در زمینه جذب بیشتر کودکان و نوجوانان به مساجد افزود: رواق سرود مسجد با ثبت گروه سرود و تولیدات آن‌ها در سطح کانون‌های فرهنگی هنری مساجد عهده دار کشف و تقویت استعدادهای جوان در حوزه سرودهای مذهبی و انقلابی است.

گروه های سرود کانون مساجد استان سمنان تجلیل شدند

وی گفتمان‌سازی مفاهیم دینی با زبان هنر و افزایش استفاده از محصولات هنری دین محور و جاذبه‌آفرینی در مساجد را از اهداف رواق سرود دانست و اظهار کرد: کشف، پرورش و به کارگیری خلاقیت‌های هنری بچه‌های مسجد در رشته سرود و تولید آثار فاخر در این رشته نیز از دستاورد های مهم این رواق به شمار می‌روند.

حقیقت با بیان اینکه مربیان گروه های سرود آثار وتولیدات خود را باید در سامانه بچه های مسجد حتما ثبت کنند اضافه کرد: ثبت طرح و برنامه کانون‌های مساجد در سامانه بچه های مسجد لازمه حمایت مادی از این مجموعه ها است.

در پایان این مراسم از مربیان گروه های سرود کانون مساجد استان سمنان تجلیل وقدردانی شد.

گروه های سرود کانون مساجد استان سمنان تجلیل شدند

کد خبر 1771637

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha