کولاک قالیبافی‌ها در مشهد

محمدباقر قالیباف نامزد انتخابات ریاست جمهوری امشب در جمع طرفداران خود در سالن بهشتی مشهد به سخنرانی پرداخت.

به گزارش خبرگزاری شبستان از مشهد، مشهدالرضا در آغازین ساعات شامگاه چهارشنبه(۶تیرماه) میزبانی دکتر قالیباف به عنوان سومین کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری بود که شهربهشت را برای آخرین میتینگ انتخاباتی خود برگزیده‌اند.

محمدباقر قالیباف، امروز همراه با حجج الاسلام علیرضا پناهیان، شهاب مرادی، جواد نیک بین، محمد احمدزاده و سید محمدرضا میرتاج الدینی در جمع هواداران خود وارد ورزشگاه شهید بهشتی مشهد شد.

برنامه از ساعت ۱۹ اطلاع‌رسانی شده بود که هواداران این کاندیدا از مدتی قبل در ورزشگاه حاضر شدند و منتظر حضور قالیباف در ورزشگاه بودند و از حوالی ۱۸ بنا بر اعلام پلیس راهور تمام مسیرهای منتهی به سالن بهشتی ترافیکی پرحجم را شاهد بودند و ازدحام زیادی در بیرون و اطراف سالن شکل گرفته بود.

کولاک قالیبافی‌ها در مشهد

پس از اقامه نماز مغرب و عشا در سالن شهید بهشتی بر جمعیت هواداران در سالن افزوده شد و حوالی ساعت ۲۰:۱۵ تقریبا ۷۰ تا ۸۰ درصد از ظرفیت سالن شهید بهشتی در ۲ قسمت جایگاه هواداران و در کف سالن تکمیل شد.

هواداران این کاندیدای انتخاباتی با شعارهایی نظیر «سلام بر یار دیرین حاج قاسم»، «هنوز فرمانده هنوز در میدان» و «دولت خدمت و پیشرفت» بر روی پلاکارت‌ها حمایت خود را از این نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام می‌کردند.

محمدباقر قالیباف نامزد انتخابات ریاست جمهوری نیز حوالی ساعت ۲۰:۳۰ برای سخنرانی در جمع طرفداران خود در مشهد، وارد سالن شهید بهشتی شد و به سخنرانی پرداخت.

کولاک قالیبافی‌ها در مشهد

باید مسیر کشور را تغییر و بر مدار پیشرفت حرکت کنیم

محمد باقر قالیباف، در میان طرفداران خود گفت: در این فرصت و جمع با معنویت و شاداب به روح امام خمینی، شهدا و کسانی که انقلاب‌ و امنیت‌ و آزدای خود را مدیون آنان هستیم و از شهید شوشتری، شهید چراغچی و سایر شهدا یاد می‌کنیم و به آنان قول می‌دهیم و بیعت می‌کنیم که راه امام و شهدا را در زیر سایه مقام معظم رهبری ادامه خواهیم داد.

وی ادامه داد: تقدیر الهی اینگونه بود که پرواز اردیبهشت رفیق شفیق ما را در آن حادثه از ما گرفت و ما باید بر اساس قانون اساسی انتخابات را برگزار کنیم. لذا برای تحول در مسیری که در دهه ۹۰ با رکود و گرانی همراه شد باید در روز ۸ تیر به پای صندوق‌های رای بیاییم. در ۱۰ سال گذشته دولت‌هایی که مستقر بودند که نتیجه آن رکود و گرانی و متوقف کردن مذاکرات شد. هم مذاکرات را متوقف کردند و هم کشور را معطل کردند.

کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: باید به گونه‌ای در انتخابات شرکت کنیم این مسیر را تغییر دهیم و در مدار پیشرفت حرکت کنیم. پس از انکه تبلیغات آغاز شد همان‌هایی که در دهه ۹۰ این گرانی و تورم را رقم زدند همان کارهای گذاشته را برای بهم زدن رابطه مردم با حاکمیت شروع کردند. انشاالله با حضور مردم مسیر تحول را پر سرعت و پر قدرت پیش خواهیم برد.

کولاک قالیبافی‌ها در مشهد

قالیباف گفت: قانون راهبردی رفع تحریم‌ها که در مجلس به تصویب رسید، از بهترین قانون‌هایی بود که در مجلس یازدهم تصویب شد و مردم و مسئولان را از بلاتکلیفی درآورد. امروز می‌گویند که این قانون را قبول نداریم، اینها باید کشور را به سمت پیشرفت پیش ببرند.

وی افوزد: من در مناظرها اشاره کردم که کشور تاب اختلاف و دعوا و بهانه جویی ندارد؛ ما به کمک مردم عزیز و پنج فوریتی که پیشنهاد دادیم و با برنامه هفتم توسعه مطمئن باشید که اقتصاد را قابل پیش‌بینی و مشکلات گرانی و تورم را حل می‌کنیم.

نامزد ریاست جمهوری گفت: در حوزه کالاهای اساسی و درمان و مسکن، قبل از اینکه تورم کاهش یابد به طور قطع این فشار گرانی و تورم را در دولت خدمت و پیشرفت برطرف خواهیم کرد.

همه را خانه دار می‌کنیم

قالیباف خاطرنشان کرد: یکی از موضوعات مهم موضوع مسکن است، همین دهه نودی‌ها می‌گویند افتخارشان این است که مسکن مهر را متوقف کردند، اما در حال حاضر حرف خود را تغییر داده و می‌گویند در این ۳ سال کمبود مسکن داریم. ما در دولت چهاردهم راه شهید رئیسی را در حوزه مسکن ادامه خواهیم داد.

کولاک قالیبافی‌ها در مشهد

وی اضافه کرد: ۳۳۰ هکتار می‌توانیم زمین‌هایی که در منطقه مسکونی و حاشیه شهرها قرار دارد را در داخل محدوده شهری کنیم. این کار در بیش از ۸۰ درصد شهرها اماکن‌پذیر است. به هر سرپرست خانوار که مسکن ندارد، ۲۰۰ متر زمین در منطقه مسکونی خواهیم داد. این ۲۰۰ متر زمین در تمام روستاها و ۸۰ درصد شهرها، اگر کسی سرمایه‌ای هم نداشته باشد و مجوز شهرداری بگیرد می‌تواند شریک گرفته و تا ۱۸ ماه زمین را بدون قسط بسازد و خانه را تحویل بگیرد.

انسداد مرز در شرق کشور به معنی تعطیلی بازارچه‌ها نیست

کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: از دهه ۷۰ قرار بود مرز در شرق کشور انسداد پیدا کند که متاسفانه عقب ماند، این دیوار از پروژه‌های جدی است که در دولت چهاردهم بی‌وقفه و به صورت شبانه‌روز اجرایی خواهد شد. مرز نشینان ما در شرق کشور و شمال غرب کشور و در سواحل خلیج فارس دیدند که برای مرزنشینان بازارچه‌ها را باز کردیم که چگونه زندگی آنان احیا شد، این انسداد مرز در شرق کشور به معنی تعطیلی بازارچه‌ها نیست.

قالیباف گفت: بدون شک محرومین و مستضعفین ولی نعمیت ما هستند، کارگران و کارمندان حقوق ثابت دارند، مطمئن باشید در دولت چهاردهم میزان افزایش حقوق با افزایش تورم رابطه مستقیم خواهد داشت.

وی اظهار کرد: من توفیق داشتم در ۱۲ سالی که در شهرداری تهران بودم با ۳ دولت کار کردم. هر دولت هم به جهت سیاسی با من هم‌سو نبود و در آن مدت من را یک بار هم به هیات دولت دعوت نکردند، اما هیچ وقت اختلاف ایجاد نکرده و دعوا نکردم. ایستادم و با جوانان خلاق کارم را ادامه دادم.

کولاک قالیبافی‌ها در مشهد

کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: به اندازه مصرف داخلی در حوزه انرژی، انرژی تلف می‌کنیم، به جای اینکه این موضوع را حل کنیم سر و صدا راه می‌اندازیم.

هم اهل اجرا هستم هم سیاست

قالیباف تشریح کرد: برخی‌ها می‌گویند قالیباف کار اجرایی بلد است، اما سیاست بلد نیست، در حالی که باید بگویم ما سیاست بلدیم، اما کارهای خلاف انجام نمی‌دهیم. آیا از مجلس سیاسی‌تر هم داریم؟ ۴ سال رییس مجلس بودم و در این مدت نشان دادیم سیاست بلدیم، اما هرگز سیاست‌باز نیستیم.

وی اضافه کرد: همانطور که مردم مشاهده کردند تهران جدید را ساختیم، امروز مطمئن باشید پایتخت دوم ایران که پایتخت اقتصادی مبتنی بر بحث ترانزیت، ریلی و دریایی و اتصال به شبکه‌های جهانی به همراه گردشگری است را تا سال ۱۴۱۴ به دست یکایک مردم ایجاد خواهیم کرد. طبق روال سنتی خودمان نیز تابلو زمان‌بندی خواهیم گذاشت تا مردم از روند اجرایی و زمان پایان آن مطلع باشند. پایتخت اقتصادی ما در سواحل دریای عمان سر از زمین بیرون خواهد آورد.

قالیباف تاکید کرد: انشاالله در هشتم تیر، تیر پیروزی را از مشهد در جوار امام رضا (ع) شروع خواهیم کرد و به قدرت پیش خواهیم رفت و به بدخواهان انقلاب اجازه نخواهیم داد مسیر حرکت پیشرفت کشور را تغییر دهند.

پایان پیام/

کد خبر 1769888

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha