تمدید نخستین دوره مسابقه «روایت‌نویسی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران»

نخستین دوره مسابقه «روایت‌نویسی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» که از سوی خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار می‌شود، تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از ستاد خبری سی‌ و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، نخستین دوره مسابقه «روایت‌نویسی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران»  از سوی خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار می‌شود. 

بر اساس فراخوان این مسابقه، محور موضوعی اثر ارسالی، مرتبط با ادوار نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران است و آثاری در این مسابقه داوری می‌شوند که  در قالب «روایت داستانی» نوشته شده باشند. روایت‌های ارسالی به این مسابقه باید بین ۲ تا ۵ هزار واژه باشند و از صاحبان آثار برگزیده در سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران قدردانی می‌شود. 

شرکت در این مسابقه برای عموم آزاد است و علاقه‌مندان می‌توانند روایت‌های خود را تا ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ از طریق سامانه revayat.ketab.ir ارسال کنند. 

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۹۱۰۰۶۳۶۳-۰۲۱ داخلی ۸۱۰ تماس بگیرند یا سوال‌های خود را به شماره ۰۹۳۸۹۲۷۹۰۰۷ در شبکه اجتماعی بله و ایتا ارسال کنند. 

سی‌وپنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «بخوانیم و بسازیم» از ۱۹ تا ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ در محل مصلی امام خمینی(ره) به شکل حضوری و در سامانه ketab.ir به صورت مجازی برگزار می‌شود.

کد خبر 1763554

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha