بانوان تکیه گاه اصلی مقاومت در برابر زورگویان باشند

بسیج جامعه زنان خراسان رضوی در بیانیه به مناسبت روز قدس از همه بانوان این سرزمین دعوت کردند تا تکیه گاه اصلی مقاومت در برابر زورگویان بوده و ضمن اعلام بیعت مجدد با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و خلف راستین ایشان، با حضوری مثال زدنی همبستگی خویش با مردم فلسطین در راهپیمایی روز جهانی قدس نشان داده و حمایت همه جانبه خود را از مجاهدت های دلاورمردان محور مقاومت تا فتح قدس و پیروزی نهایی اعلام نمایند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از مشهد، متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

الَّذینَ أُخْرِجُوا مِنْ دِیارِهِمْ بِغَیْرِ حَقٍّ إِلاَّ أَنْ یَقُولُوا رَبُّنَا اللَّهُ ...(آیه۴۰_سوره حج)
 آن مومنانی  که به ناحق از خانه هاشان آوره شده و به ناحق رانده شدند، جز آنکه می‌گفتند: «پروردگار ما، خدای یکتاست!»

«روز قدس نشان دهنده‌ی صف‌بندی حق و باطل، صف‌بندی عدل در مقابل ظلم است. روز قدس فقط روز فلسطین نیست روز امت اسلامی است». مقام معظم رهبری

روز جهانی قدس، آرمانی که توسط معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) بنیان نهاده شد و با هدایت گری های روشنگرانه رهبری معظم انقلاب اسلامی امام خامنه ای مدظله العالی بر عظمت آن افزوده و جهانی شد با مجاهدت مجاهدانی چون شهید حاج قاسم سلیمانی مسیر عزتمندی را پیمود تا امروز که به مستضعفان جهان جرات طوفان داد.
قدس قبله اول مسلمین، معراج پیامبر اکرم به عرش الهی، زادگاه پیامبران الهی، امروز در زیر چکمه صهیونیست های جهانخوار و زخم خورده از خنجر خونین دولت آمریکای نژادپرست حامی صهیونیست، با تمام وجود، ما و امت های اسلامی را فرا می خواند تا به یاریش بشتابیم و با حمایت از مقاومت و پایداری، بار دیگر روح تسامح، معنویت و عبادت در بیت المقدس شریف طنین افکن سازیم و زنان و مردان مقاوم غزه را تا فتح نهایی یاری رسانیده باشیم.

اکنون در آستانه جمعه‌ ای دیگر از جمعه های حماسی آخر ماه مبارک رمضان ، قرار داریم ؛ اما امسال ، سالی متفاوت از سالهای گذشته است چرا که جنایات رژیم صهیونیستی و مجاهدت مردمان دیار زیتون به اوج خود رسیده است و زنان و کودکان تحت ستم غزه، همه مسلمانان جهان را فراخوانده اند.

از همین رو مادران و بانوان قهرمان پرور ایران اسلامی درحالی که داغدار سرداران رشید و مجاهدان خود در جبهه مقاومت می باشند ، مستحکم تر از همیشه در روز قدس خواهند آمد تا نشان دهند همراه و همدرد مادران غزه و دادخواه پروانه ها در فلسطین اند و با فریادهای خود صدای تظلم خواهی مادران مظلوم و رنج دیده اما مقاوم غزه را به گوش جهانیان به خصوص زنان آزاده جهان خواهند رساند و در این بهار طبیعت ، نوید پایان بخش زمستان رژیم صهیونیستی را سر میدهند.
 
بانوان فرهیخته خراسان رضوی همگام با تمامی بانوان نجیب این مرزو بوم با حفظ هوشیاری و بصیرت خویش توطئه های دشمن را رصد میکنند و درجهت خنثی سازی آن دست از تلاش مجاهدانه و وحدت آفرین برنخواهند داشت و همچون همیشه، تکلیف الهی و انسانی خویش را ادا می نمایند و با آرمان مقدس فلسطین و مردم مظلوم غزه در روز جهانی قدس تجدید میثاق خواهند نمود.

بی شک امسال نیز، بانوان مؤمن و روزه دار از نسل زنان نوغان همچون تمامی بانوان آزاده در سراسر کشور، هم صدا با مسلمانان و آزادگان عالم در روز قدس با راهپیمائی پرشکوه و پرصلابت خود، موجب دلگرمی و حماسه آفرینی هرچه بیشتر ملت فلسطین و وحشت صهیونیسم بین الملل خواهند شد.

در همین راستا از تمامی بانوان سرزمین ایران که تکیه گاه اصلی مقاومت در برابر زورگویان هستند به خصوص بانوان ولایتمدار مشهد دعوت مینماییم که ضمن اعلام بیعت مجدد با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و خلف راستین ایشان، مقام عظمای ولایت، با حضوری مثال زدنی همبستگی خویش با مردم فلسطین در راهپیمایی روز جهانی قدس نشان داده و حمایت همه جانبه خود را از مجاهدت های دلاورمردان محور مقاومت تا فتح قدس و پیروزی نهایی اعلام نمایند.

نَصْرٌ مِنَ اللَّهِ وَفَتْحٌ قَرِیبٌ ۗ وَبَشِّرِ الْمُؤْمِنِینَ

پایان پیام/

کد خبر 1757321

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha