پیام تسلیت وزیر فرهنگ در پی تجاوز رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در واکنش به تجاوز رژیم صهیونیستی به کنسولگری کشورمان در دمشق در پیامی گفت: بی‌تردید سزای ریختن خونهای پاک زاهدی عزیز و هم رزمانش، نابودی صهیونیسم جهانی است.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در متن پیام محمدمهدی اسماعیلی آمده است:

«قَاتِلُواْ الَّذِینَ یَلُونَکُم مِّنَ الْکُفَّارِ وَلْیَجِدُواْ فِیکُمْ غِلْظَةً

هم زمان با اجتماع پرشور مدافعان حرم در سالروز شهادت امیرالمومنین(ع)، پیشکسوتان جهاد و سلحشوران مقاومت بار دیگر با خون خویش شهادت دادند که هرگز از پیکار علیه ستم دست برنمی‌دارند.

بی‌تردید سزای ریختن خونهای پاک زاهدی عزیز و هم رزمانش، نابودی_صهیونیسم جهانی است و تا تحقق آن، مبارزه بی‌امان ما ادامه دارد.

اینجانب با تبریک و تسلیت به خانواده‌های شهدای سرافراز جبهه مقاومت که در حمله تروریستی رژیم اشغالگر قدس به کنسولگری کشورمان در دمشق به دیدار حق شتافتند، اعلام می‌کنم که مانند گذشته از هیچ اقدام و ابتکار فرهنگی و رسانه‌ای برای تبیین ‌وحشی‌گری‌های بی‌سابقه صهیونیستی دریغ نخواهیم کرد.

امروز بر ملت آگاه ایران بیش از گذشته روشن است که چگونه صهیونیسم جهانی کمر به قتل آزادگان جهان و پابرهنگان بی‌دفاع عالم بسته است.

ما یقین داریم که این صفحات خون‌بار در تاریخ تلخ و شرم‌آور جهان، جز با پیروزی مجاهدان اسلام بسته نمی‌شود و این بزرگ‌ترین انتقام است؛ به حول و قوه الهی."

گفتنی است، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی غروب  دوشنبه ۱۳ فروردین، ساختمان کنسولگری ایران در خیابان المزه دمشق را هدف حملات هوایی قرار داد.

در این تجاوز سردار محمدرضا زاهدی از فرماندهان سپاه قدس و جنعی از همکاران وی به شهادت رسیدند.

این حمله در یک تجاوز هوایی از سمت جولان اشغالی صورت گرفت و ساختمان کنسولگری ایران در دمشق را هدف قرار داد.»

کد خبر 1757017

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha