تجلیل از رانندگان فعال اربعین در بام ایران

همزمان با شب میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع)، با اهدای نگین متبرک و تربت اعلی از رانندگان فعال استان چهارمحال و بختیاری در اربعین حسینی تجلیل شد.

علی کیانی به خبرنگار خبرنگار خبرگزاری شبستان در استان چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با شب میلاد کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع)، آیین تجلیل از ۵۲ راننده فعال استان در  اربعین ۱۴۰۲ برگزار شد.

مسئول ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات چهارمحال و بختیاری افزود: رانندگان شرکت کننده در مراسم اربعین سال پیش، بصورت داوطلبانه و افتخاری با خودروهای سنگین خویش، اقلام مصرفی و سرمایه ای مورد نیاز ۲۵موکب خدمت رسانی به زوار عتبات عالیات را از استان چهارمحال و بختیاری به عراق منتقل کردند.

وی خاطرنشان کرد: در این مراسم به پاس قدردانی از زحمات رانندگان خادم اربعین، لوح سپاس و نگین متبرک حرم مطهر امیرالمومنین و تربت کربلای معلی به این عزیزان اهدا شد.

مدیرکل امنیتی انتظامی و دبیر ستاد اربعین چهارمحال و بختیاری هم در این مراسم با ابلاغ سلام استاندار از زحمات رانندگان فعال اربعین حسینی تقدیر کرد.

تجلیل از رانندگان فعال اربعین در بام ایران

یدالله گودرزی تصریح کرد: پیاده روی اربعین علاوه بر اعتقادی بودن آن، بعد سیاسی هم دارد و طبق نظریات بزرگان آن را مقدمه ظهور می دانیم.

وی با اشاره به تمرکز دشمنان بر روی مسئله اربعین، افزود: پیاده‌روی اربعین مانور اقتدار امت اسلام و شیعیان است.

گودرزی با اشاره به شعار سال و تاکید مقام معظم رهبری بر مشارکت مردمی، گفت: مراسم اربعین تماما بامشارکت مردم برگزار می شود و یک ریال اعتبار دولتی ندارد و وظیفه مسئولین سازماندهی امور می باشد.

خاطرنشان می شود: تنها خواسته رانندگان حاضر در این مراسم، تداوم توفیق حضور طی سالیان آینده در مراسم معنوی اربعین و خدمت شایسته به زائران اباعبدالله الحسین (ع) بود. 

کد خبر 1756069

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha