دوره تعالی مدیران قرآنی کشور در دانشگاه امام حسین (ع)

دورهٔ تعالی مدیران قرآنی کشور با رویکرد مدیریت تحول با ارائه سرفصل‌هایی از جمله ارتباط مؤثر، مدیریت استعداد، رفتارشناسی سازمانی، ساختار و سازماندهی، حل مسئله، تفکر سیستمی و تفکر راهبردی و رهبری و کار تیمی با حضور اساتید مطرح کشوری برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان، دورهٔ تعالی مدیران قرآنی کشور به همت مؤسسه طاها رشد و با همکاری دانشگاه جامع امام حسین (ع) ویژه مدیران مؤسسات، مجموعه‌ها، مراکز و نهادهای قرآنی کشور با اعطای مدرک توسط دانشگاه امام حسین (ع) از ۱۹ تا ۲۱ بهمن در مرکز دافوس دانشگاه جامع امام حسین (ع) تهران برگزار شد.

در این دوره که با رویکرد مدیریت تحول برگزار شد سرفصل‌هایی از جمله ارتباط مؤثر، مدیریت استعداد، رفتارشناسی سازمانی، ساختار و سازماندهی، حل مسئله، تفکر سیستمی و تفکر راهبردی و رهبری و کار تیمی توسط اساتید مطرح کشوری ارائه شد.

این دوره باهدف توان‌افزایی مدیران قرآنی کشور برگزار شد و مدیران قرآنی از جمله معاونت قرآن ارشاد، دارالقرآن سازمان تبلیغات اسلامی، اداره قرآن، عترت و نماز آموزش‌وپرورش، تحادیه مؤسسات قرآنی کشور، جامعه فرهنگی قرآنی عصر و تعدادی از مدیران مؤسسات قرآنی کشور در این دوره حضور داشتند. گفتنی است دوره تعالی مدیران قرآنی کشور نوعی دافوس قرآنی است که به‌عنوان مدخل برای دوره دکترای حرفه‌ای مدیریت فرهنگی کشور در نظر گرفته شده و کسانی که در این دوره شرکت کردند بعد از این دوره می‌توانند در دوره DPA شرکت کنند.

دوره تعالی مدیران قرآنی کشور در دانشگاه امام حسین (ع) برگزار شد

کد خبر 1749635

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha