ایستادگی در مقابل جبهه استکبار برگرفته از تفکر بسیجی است

جمالی گفت: دفاع و پاسداری از انقلاب اسلامی از وظایف مهم بسیج است و همواره در این عرصه ها حضور فعال و درخشان داشته است.

به گزارش خبرگزاری شبستان از فارس، با حضور سرهنگ پاسدار هاشم جمالی امروز سه شنبه(۲۹ آبان) جشنواره مالک اشتر ناحیه مقاومت بسیج سپاه حضرت بقیه الله(عج) شیراز ضمن تبریک هفته بسیج به آحاد بسیجیان استان فارس، گفت: بسیج محدود به جغرافیا و تاریخ نیست و نوجوانان و جوانان جوانان انقلابی در قالب این نهاد هرجا نیاز کشور باشد حضور پیدا می کنند.

وی با بیان اینکه ایستادگی در مقابل جبهه استکبار برگرفته از تفکر بسیجی است، خاطرنشان کرد: دفاع و پاسداری از انقلاب اسلامی از وظایف مهم بسیج است و همواره در این عرصه ها حضور فعال و درخشان داشته است.

جانشین فرماندهی سپاه فجر با بیان اینکه معلم بسیجی، پزشک بسیجی، دانشمند بسیجی و فعالیت خالصانه هر شخصی که تفکر بسیجی دارد منشا پیشرفت و توسعه ایران اسلامی است، گفت: کارها و پروژه های بزرگ عام المنفعه که برای اجرا سال ها زمان نیاز دارد، با حضور داوطلبانه بسیجیان در مدت زمان کوتاهی اجرا و به نتیجه می رسد.

جمالی با بیان اینکه بسیجیان مطیع محض ولایت، هستند: شخصیت بزرگ شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نمونه و الگوی شاخص بسیجی است که تا پای جان پای آرمان های والای انقلاب اسلامی ایستاده است.

در این مراسم از بسیجیان و رده های برتر ناحیه مقاومت بسیج سپاه حضرت بقیه الله(عج) شیراز تجلیل شد.

کد خبر 1734860

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =