جمعیت هلال‌ احمر آستارا شعبه برتر سال ۱۴۰۱ در گیلان شد

حیدرزاده گفت: جمعیت هلال احمر بندر آستارا براساس ارزیابی‌های صورت گرفته، به عنوان شعبه برتر سال ۱۴۰۱ در گیلان شناخته شد.

بابک حیدرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از بندر آستارا،اظهارکرد: جمعیت هلال احمر بندر آستارا بر اساس ارزیابی‌‎های صورت گرفته معاونت جمعیت هلال احمر گیلان به عنوان شعبه برتر شناخته شد.

رئیس جمعیت هلال احمر بندر آستارا با بیان‌اینکه کسب این عنوان براساس ارزشیابی و آمار تحلیلی حوزه‌های ماموریتی ۱۲ گانه هلال احمر به دست آمده است، افزود: جمعیت هلال احمر آستارا در بین شعب ۱۶ گانه استان گیلان، این عنوان را کسب کرد.

وی کسب این موفقیت را حاصل تلاش کارکنان، داوطلبین و امدادگران جمعیت هلال احمر دانست و تصریح‌کرد: جمعیت هلال احمر آستارا در راستای انجام وظایف ماموریتی خود از هیچ تلاشی دریغ نکرده و نمی‌کند و خدمت به همنوعان و امداد رسانی به آنان را افتخار خود می‌داند.

حیدرزاده  خاطرنشان‌کرد: کارکنان، داوطلبین و امدادگران جمعیت هلال احمر بندر آستارا در سال جاری نیز به وظایف خود به خوبی عمل کرده‌اند و نمونه آن سیل اخیر در آستارا بود که فعالین در این مجموعه بدون هیچ چشمداشتی به یاری آسیب دیدگان در سیل شتافتند.

کد خبر 1734737

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =