انهدام ۶۰ خودروی نظامی اسرائیل در ۷۲ ساعت گذشته

سخنگوی گردان‌های قسام تاکید کرد: در 72 ساعت گذشته 60 خودروی نظامی رژیم صهیونیستی از جمله 10 نفربر را منهدم کردیم.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از العالم، ابوعبیده سخنگوی گردان‌های قسام شاخه نظامی حماس اعلام کرد که درگیری‌ها با دشمن در چندین منطقه در نوار غزه همچنان با شدت خود ادامه دارد. مبارزان ما چند عملیات ویژه بر ضد دشمن انجام دادند و تعدادی از نظامیان را زخمی کردند و شماری دیگر را به هلاکت رساندند.

وی افزود: شنبه گذشته نیروهای پیاده نظام اسرائیلی را در کمینی در جنوب غرب غزه گرفتار کردیم . مبارزان ما صدای فریادها و درخواست های نظامیان صهیونیست برای کمک را شنیدند.

ابوعبیده تاکید کرد: مبارزان ما در منطقه التوام در شمال غزه یک نفربر اسرائیلی را هدف قرار دادند و با نظامیان صهیونیست درگیر شدند و دستکم 7 تن از آنها را به هلاکت رساندند.

وی خاطرنشان کرد: 25 نفر از نیروهای ویژه ما ظهر روز یکشنبه در عملیاتی نظامیان دشمن را در بیمارستان الرنتیسی هدف قرار دادند.یکی از مبارزان ما در این عملیات به شهادت رسید.

سخنگوی قسام گفت: مبارزان ما از فاصله صفر ، 4 نیروی پیاده نظام اسرائیل که از یک نفربر نزدیک بیمارستان الرنتیسی پیاده شدند، به هلاکت رساندند.

ابوعبیده افزود: هدف اشغالگران در این جنگ، نابودی و کشتن غیرنظامیان است. دشمن درهم شکسته خواهد شد اما اراده ما هرگز شکسته نخواهد شد.

کد خبر 1734721

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =