تجهیز ۳۴ مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی خراسان جنوبی به نمازخانه

فدوی از فعالیت ۳۴ مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی در محورهای خراسان جنوبی خبر داد و گفت: این مجتمع ها مجهز به نمازخانه هستند.

به گزارش خبرگزاری شبستان و به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی، محمد فدوی در نشست هم اندیشی ائمه جماعات ادارات خراسان جنوبی با مدیران راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی به وجود ۴۵ آلاچیق و سکوی نماز، ۳۳ راهدارخانه در سطح استان اشاره و اظهار کرد: خدمات برجسته ای توسط این اداره کل طی دو ساله ابتدایی دولت مردمی ایران قوی از جمله روکش محورهای سطح استان، احداث راه های روستایی و کسب رتبه برتر کشور و همچنین بروز رسانی خط کشی و تابلو انجام پذیرفته است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی یادآور شد: مرکز مدیریت راه ها از طریق نظارت تصویری با ۶۲ دوربین، سرعت مترددین جاده را کنترل و درصورت وجود هر مشکلی سامانه ۱۴۱ به صورت شبانه روزی پاسخگو خواهد بود.

وی در ادامه افزود: ۳۴ مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی نیز در محورهای مواصلاتی وجود دارد که دارای نمازخانه و سرویس های بهداشتی بوده و کارشناسان این اداره کل بر امور آنها نظارت دارند.

حجت الاسلام حسین کمیلی رئیس ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی نیز در این نشست اظهارکرد: با توجه به ضرورت برگزاری دوره های آموزشی برای ائمه جماعات دوره های مربوطه برنامه ریزی شده است.

وی در ادامه افزود: امام جماعت در ادارات تنها وظیفه اقامه نماز ندارند بلکه ضمن تعامل فکری با کارکنان می تواند پاسخگوی امور مذهبی و فرهنگی آنها باشد.

رییس ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی ضمن تشکر از تعامل اداره کل با ستاد اقامه نماز استان در راستای ترویج فرهنگ اقامه نماز، تصریح کرد: این نشست توسط اداره کل راهداری و حمل نقل جاده ای استان در راستای هم فکری و تعامل بیشتر و تبیین اهداف و خدمات سازمان راهداری بین دو مجموعه برگزار شد.

کمیلی همچنین در این نشست ضمن اشاره به خدمات این اداره کل در سطح جاده های استان، این نشست را زمینه ساز تعامل بیشتر دو مجموعه و آشنایی بیشتر از خدمات مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده ای عنوان کرد.

کد خبر 1734702

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =