اجرای طرح مسجد، پایگاه قرآن در بیش از ۱۶۰۰ کانون فرهنگی هنری

معاون فرهنگی هنری ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور در دیدار با امام جمعه شهر یزد از فعالیت پایگاه قرآنی کانون‌های در ۱۶۰۰ مسجد خبر داد.

خبرگزاری شبستان، گروه مسجد و کانون‌های مساجد: مهدی مقدم، معاون فرهنگی هنری ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور با حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا ناصری، امام جمعه یزد دیدار کرد.

وی در این دیدار بیان کرد: توجه به تربیت و کادرسازی نوجوانان برای ایفای نقش های جدید یکی از رویکردهای اصلی در کانون های مساجد است که در استان یزد در قالب طرح طراوت نمونه آن را شاهد هستیم

مقدم ادامه داد: کادرسازی هنری از جمله گام های بعدی است که در هنرهای نمایشی و مرتبط با فضای رسانه ای و صحنه ای این هدف را دنبال می کنیم.

وی با بیان اینکه در بیش از ۱۶۰۰ مسجد، پایگاه فعال قرآنی داریم، ابراز کرد: سعی کرده ایم با شناسایی قاریان مسجد آنها را تقویت و در کانون های دیگر نیز این پایگاه ها را راه اندازی کنیم.

مقدم در پایان خاطرنشان کرد: در حوزه بانوان نیز بر اساس فرمایشات مقم معظم رهبری مبنی بر اهمیت توجه به بانوان سعی کرده ایم با رویکرد تخصصی خواهران و مرتبط با تبیین نقش و شأن زن در تراز انقلاب اسلامی، کانون های تخصصی خواهران را تشکیل دهیم.

کد خبر 1734555

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =