ماجرای عنایت امام رضا(ع) به رئیس بیمارستان امام رضای مشهد 

دکتر شبستری، رئیس بیمارستان امام رضای مشهد با ذکر خاطره ای، از ماجرای شفا گرفتن همسرش به وسیله امام هشتم(ع) می‌گوید.

به گزارش خبرگزاری شبستان از مشهد، دکتر محمود محمدزاده شبستری، رئیس سابق بیمارستان امام رضای مشهد می‌گوید: هفت، هشت سال پیش در جمجمه همسرم تومور بدخیمی پیدا شد که در جای بسیار حساسی قرار گرفته بود. با خیلی از اساتید در داخل و خارج مشورت کردم اما همه می‌گفتند اگر عمل کنید احتمال موفقیت کم است.

همسرم مشکل بینایی پیدا کرده بود و باید به سرعت عمل می‌شد. به پروفسور سمیعی مراجعه کردیم. ایشان قبول کردند و همسرم طی یک عمل ۱۲ ساعته (در بیمارستانی در هانوفر آلمان) جراحی شد. همه چیز خوب پیش رفت اما ۲۴ ساعت بعد، به کما رفت. پروفسورهای معروف دنیا و پروفسور سمیعی همه گفتند باید صبر کنید. 

مستأصل و حیران در حیاط بیمارستان مانده بودم. رو به امام رضا کردم و پرسیدم یا امام رضا چه کنم؟ در ایران به هیچکس نگفته بودم چه شده، کسی کاری از دستش برنمی‌آمد. 

در همان احوال دکتر سعیدی رئیس بیمارستان عدل تهران که آن موقع در مشهد بود، تماس گرفت و گفت: پیامی از یک اهل دل دارم که نه شما او را میشناسید نه ایشان شما را، ولی گفتند که به دکتر شبستری بگویید مشکلش حل می‌شود.

چند روز بعد همسرم انگشتانش را تکان داد و ۱۱ روز طول کشید تا از کما خارج شد و الان حالش خوب خوب است. من نیز رئیس بیمارستان امام رضا و خادم آقا هستم. در واقع اجازه گرفتم این کار اجرایی را به عنوان خدمت به آقا انجام دهم.

پایان پیام/

کد خبر 1733375

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =