نماینده جدید ولی فقیه در سوریه معارفه شد

حجت الاسلام و المسلمین صفارهرندی نماینده جدید ولی فقیه در سوریه با حضور نماینده رهبر انقلاب در سوریه معارفه شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان، مراسم تودیع و معارفه حجت الاسلام والمسلمین صفار هرندی نماینده جدید رهبر انقلاب در سوریه با آیت الله طباطبایی اشکذری نماینده سابق، با حضور مقامات دینی و سیاسی ایران و سوریه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین اختری رئیس هیئت اعزامی از دفتر رهبر انقلاب در این مراسم اظهارداشت: دشمنان تلاش زیادی کرده اند بین دو ملت ایران و سوریه اختلاف بیندازند ولی نتوانستند.

حجت‌الاسلام والمسلمین صفار هرندی نماینده جدید رهبر انقلاب در سوریه در سخنانی ضمن قدردانی از آیت الله طباطبایی اشکذری بابت خدماتی که در کسوت نمایندگی رهبر انقلاب در سوریه داشتند، همگان را به مستحکم تر شدن وحدت و برادری بین دو ملت ایران و سوریه دعوت کرد.

آیت الله طباطبایی اشکذری نماینده سابق رهبر انقلاب در سوریه در صحبت های خود ضمن آرزوی توفیق برای حجت‌الاسلام والمسلمین صفار هرندی، از رهبر انقلاب بابت لطفی که به وی داشتند تشکر کرد.

جواد ترک آبادی سفیر ایران در سوریه با قدردانی از زحمات آیت الله طباطبایی اشکذری، وی را مردی حکیم و عالم عنوان کرد و به حجت الاسلام والمسلمین صفار هرندی بابت مسئولیت جدید رهبر انقلاب در سوریه تبریک گفت و برای او از خدای متعال آرزوی موفقیت و توفیق کرد.

در این جلسه همچنین وزیر اوقاف سوریه و دیگر علما و مسئولین سیاسی و دینی، با دادن پیام و با فرستادن نماینده از زحمات آیت الله طباطبایی اشکذری تشکر نمودند و برای حجت الاسلام والمسلمین صفار هرندی، در کسوت نماینده رهبر انقلاب در سوریه از خدای متعال طلب توفیق کردند.

کد خبر 986512

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha