اجازه نصب چادر در پارک‌های تبریز به مسافران داده نمی‌شود

شهردار تبریز گفت: اجازه نصب چادر در پارک‌های این شهر برای پیشگیری از شیوع بیماری های ویروسی به مسافران داده نمی‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان در تبریز، «ایرج شهین‌باهر» امروز در جمع خبرنگاران اظار داشت: همزمان با ایام نوروز در تبریز هیچ گونه خدماتی به مسافران ارائه نمی شود و از کلیه هموطنان خواهش می شود در این ایام به این شهر سفر نکنند و تبریز سال آینده پذیرای میهمان و مسافران خواهد بود.
شهردار تبریز با اشاره به اقدامات شهرداری تبریز برای مقابله با ویروس کرونا، یادآوری کرد: همه دستگاه ها در ستاد پیشگیری از این بیماری پای کار هستند و شهرداری تبریز نیز با ضدعفونی معابر، کنترل ورودی و خروجی معابر، ضدعفونی و غربالگری مسافران در پایانه مسافربری سعی کرده از شیوع ویروس کرونا جلوگیری کند.
شهردار تبریز ادامه داد: انتظار می رود تمامی شهروندان بهداشت فردی و نکات ضروری برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا را رعایت کنند و ۱۴ روز در قرنطینه خانگی باشند تا چرخه این بیماری قطع شود.
شهین باهر با اشاره به مشکلاتی که بیماری کرونا برای شهروندان ایحاد کرده است، خاطرنشان کرد: برای کاستن از این مشکلات همه شرایط شهرداری از جمله تخفیف عوارض از اسفند به فروردین انتقال داده شده است و تا پایان فروردین عوارض افزایش پیدا نمی کند.
وی گفت: با توجه به اینکه بیماری کرونا باعث کاهش تردد شهروندان در بازار و ضرر و زیان برای کسبه شده است، از تمامی املاک و مستغلاتی که شهرداری اجاره داده است ۲ ماه اجاره بها گرفته نمی شود.

کد خبر 907078

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha