برخورد با منازل مبله/ ۹۵ درصد پلاک های ورودی به فارس، بومی هستند

آسیابی با اشاره به اینکه با منازل مبله که به مسافران احتمالی خدمات ارائه کنند، برخورد خواهد شد گفت: بیش از ۹۵ درصد خودروهای ورودی به استان، از مبادی ورودی استان خودروهای بومی استان هستند و ترددها از مبادی ورودی و خروجی استان رصد می شود.

«حیدر آسیابی»، با اشاره به اینکه در راستای احقاق حقوق عامه و تضمین سلامت شهروندان مردم استان فارس و نظارت بر تردد استان فارس به خاطر شیوع کرونا، بر ترددها و محدودیت های تردد نظارت می شود، به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شیراز  گفت: با هماهنگی های خوب انجام شده، حضور پررنگ نیروی انتظامی و سپاه در مبادی ورودی استان و شهرها را شاهد هستیم.

دادستان مرکز استان فارس با اشاره به اینکه بیش از 95 درصد خودروهای ورودی به استان، از مبادی ورودی استان خودروهای بومی استان هستند و ترددها از مبادی ورودی و خروجی استان رصد می شود، تاکید کرد: دستورات از دادستان مرکز استان و دادستان شهرستان ها صادر شده که بر محدودیت تردد که مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا کشور و مصوبه ستاد استانی است نظارت انجام شود.

وی تاکید کرد: وضعیت تردد و کنترل ترددها در حالت خوبی به سر می برد و نظارت ها تا پایان نوروز ادامه خواهد داشت.

آسیابی با اشاره به اینکه با منازل مبله که به مسافران احتمالی خدمات ارائه کنند، برخورد خواهد شد و برای این مهم شعبه ویژه در نظر گرفته شده است، تاکید کرد: شعبه 22 دادیاری دادسرای شیراز برای تخلفات خانه مبله ها در تمام نوروز دایر خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه با توحه به هماهنگی های صورت گرفته امیدواریم مردم به فارس سفر نکنند، تاکید کرد: تمام مراکز گردشگری، هتل ها، مهمانسراها، فست فود ها و رستوران ها تعطیل است و با توجه به اینکه شهرداری هم نباید اجازه بدهد در پارک ها و فضای عمومی مسافران چادر برپا کنند و از سوی دیگر تا چهارم فروردین بارندگی خواهیم داشت از این رو اگر کسی به فارس سفر کند چون جایی برای بیتوته ندارد و با مشکل حاد برخورد خواهد کرد.

آسیابی با اشاره به اینکه از همه دستندردکاران امر مبارزه با کرونا، جمله کادر درمانی، پلیس و سپاه کمال تشکر را داریم، یادآور شد: امید است با این اقدامات بتوانیم در مبارزه با ویروس کرونا موفق باشیم.

 

 

 

کد خبر 907076

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha