تجهیز یگان‌های هوایی مستقر در تهران به دستگاه ضدعفونی‌کننده مه‌پاش

تمامی یگان‌های هوایی مستقر در تهران به دستور فرمانده نیرو هوایی ارتش و در راستای پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا به دستگاه‌های تونل ضد عفونی کننده مه پاش خودروها و البسه کارکنان تجهیز شدند.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از روابط عمومی نیروی هوایی ارتش، در راستای اجرای دستور امیر سرتیپ نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش، کارکنان جهاد خودکفایی پایگاه هوایی وحدتی دزفول در طرحی ابتکاری مسئولیت ساخت و نصب دستگاه های ضد عفونی کننده مه پاش را علاوه بر مرکز نگهداری بیماران مبتلا به ویروس کرونا در شهرستان دزفول در یگانهای مستقر تهران را نیز به عهده گرفتند.

دستگاه ابداعی در دو نوع جهت پاکسازی و ضد عفونی خودروها و البسه کارکنان با محلول الکل طراحی و تجهیز شده است.

همچنین  در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا علاوه بر همیاری گردانهای جنگ نوین  کلیه یگانهای نیروی هوایی در پاکسازی و ضد عفونی شهرستان ها، پایش سلامت کلیه کارکنان در درب‌های ورودی و خروجی یگانها بصورت ۲۴ ساعته انجام می شود و این اقدامات تا ریشه کن شدن شیوع این ویروس در کشور ادامه خواهد داشت.

همچنین به منظور پیشگیری و جلوگیری از شیوع و مقابله با فراگیری ویروس کرونا و در آستانه سال جدید، به همت کارکنان پایگاه هوایی شهید حسینی نیروی هوایی ارتش، طرح اکرام نیازمندان و توزیع بسته های غذایی و حمایتی در میان خانواده های بی بضاعت، کم در آمد و مردم نیازمند روستاهای محروم خراسان جنوبی انجام شد.
در این طرح بسته‌های غذایی شامل برنج، روغن، گوشت، ماکارانی و خرما توسط عقیدتی سیاسی پایگاه هوایی شهید حسینی بیرجند در بین مردم روستاهای محروم همجوار توزیع شد

همچنین با توجه به  فرمایشات فرمانده معظم کل قوا در خصوص لزوم مقابله با ویروس کرونا از سوی نیروهای مسلح و با توجه به لزوم تعطیلی کلاس ها و تجمعات در استان و پایگاه، کارگاه تولید ماسک جهت مقابله با بیماری منحوس کرونا ۲۰۱۹ در محل مرکز آموزش کلاس های فنی حرفه ای با همکاری عقیدتی سیاسی این یگان در پایگاه شهید یاسینی بوشهر ایجاد شد.

این کارگاه با تدابیر امیر سرتیپ عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی و به دستور امیر سرتیپ دوم خلبان علی اکبر طالب زاده فرمانده پایگاه شکاری شهید یاسینی و با همت همسران کارکنان این یگان با تبلوری از همکاری، همدلی و ولایت مداری در شرایط بحرانی این روزهای کشور عزیزمان ایران در مجموعه پایگاه شکاری شهید یاسینی آغاز شده است.

این مجموعه تولیدی با توان تولید روزانه بیش از هزار ماسک محافظتی و با ایجاد روحیه در بین ساکنان کوی سازمانی موجب دلگرمی و ایجاد تلاش بیش از پیش مجموعه پایگاه هوایی شهید یاسینی شده است./

کد خبر 907069

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha