سامانه دفاع بیولوژیک تاکتیکی قائم رونمایی شد

سامانه دفاع بیولوژیک تاکتیکی قائم نیروی هوایی ارتش با حضور امیر سرتیپ خلبان مهدی هادیان معاون هماهنگ کننده نهاجا در محل سازمان تحقیقات و خود کفایی این نیرو رونمایی و به کارگیری شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از روابط عمومی ارتش، سامانه دفاع بیولوژیک تاکتیکی قائم نیروی هوایی ارتش با حضور امیر سرتیپ خلبان مهدی هادیان معاون هماهنگ کننده نهاجا در محل سازمان تحقیقات و خود کفایی این نیرو رونمایی و به کارگیری شد. امیر سرتیپ «هادیان» با بیان اینکه این سامانه توانایی رفع آلودگی و گندزدایی از تاسیسات پیرامونی در حجم وسیع را دارا بوده و در مدت دو ساعت با مخزن 2000 لیتری قادر به ضدعفونی تا وسعت چند ده کیلومتر است گفت: قابلیت رفع آلودگی و ضدعفونی در هر نوبت استفاده با وسعت۸۶۴۰۰ متر مربع، خاصیت رفع آلودگی و گندزدایی از اماکن محیطی، پخش مواد ضدعفونی، رفع آلودگی و گندزدایی به صورت مه‌پاش از دیگر توانمندی‌های این سامانه دفاع بیولوژیکی است.

معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش خاطرنشان کرد: سامانه دفاع بیولوژیک تاکتیکی قائم نهاجا به همت متخصصین و کارکنان ولایی سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با کار جهادی و در مدت زمان بسیار کوتاه طراحی، تولید و در اختیار یگان های جنگ های نوین و بهداشت و درمان نیروی هوایی قرار گرفت/.

کد خبر 907058

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha