امیر سرتیپ دوم حیدری فرمانده پایگاه هوایی چابهار شد

فرمانده نیروی هوایی ارتش در حکمی امیر سرتیپ دوم همایون حیدری را به عنوان فرمانده پایگاه هوایی خلبانان شهید برادران دلحامد منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری شبستان، آیین تودیع و معارفه فرماندهان سابق و جدید پایگاه هوایی خلبانان شهید برادران دلحامد با حضور امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش و جمعی از فرماندهان و مسئولان این نیرو برگزار و طی حکمی، امیر سرتیپ دوم خلبان همایون حیدری به فرماندهی پایگاه خلبانان شهید برادران دلحامد چابهار منصوب شد.

امیر سرتیپ نصیرزاده در این مراسم ضمن قدردانی از فعالیت‌های امیر سرتیپ دوم خلبان مسعود جعفری در دوران تصدی فرماندهی پایگاه هوایی خلبانان شهید برادران دلحامد گفت: فرماندهان پیشین این پایگاه جهت ارتقاء سطح کیفی مجموعه و پیشرفت این پایگاه در نقطه مرزی و محروم کشور اقدامات شایسته‌ای از خود نشان دادند، اما بحمدا... در طول ۴ سال فرماندهی امیر جعفری بخش عمده‌ای از آن مشکلات این یگان مرتفع شد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه امیر جعفری توانست رضایت صددرصدی مسئولان و فرماندهان ارتش را به خود جلب کند افزود: کسب این عناوین و افتخارات متعدد پایگاه هوایی خلبانان شهید برادران دلحامد در سطوح مختلف نیرو‌های مسلح در طول فرماندهی امیر جعفری حاکی از موفقیت وی در مسئولیت محوله است.

او در ادامه با قدردانی از زحمات فرمانده سابق این یگان، فرماندهی پایگاه هوایی خلبانان شهید برادران دلحامد را به امیر سرتیپ دوم خلبان همایون حیدری تبریک گفته و برای این دو فرمانده آرزوی موفقیت کرد.

گفتنی است پس از انجام مراسم تودیع و معارفه، مرکز امور قرآن، عترت و نماز و هتل یو پایگاه خلبانان شهید برادران دلحامد با حضور امیر سرتیپ نصیر زاده افتتاح شد./

کد خبر 907023

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha