پویش «سین سلامت با حافظان سلامت» در گیلان راه اندازی شد

پارسا از راه اندازی پویش سین سلامت با همکاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از رشت، «مهدی پارسا» امروز (پنج‌شنبه، ۲۹  اسفند) در جمع خبرنگاران با تقدیر از تلاش خستگی‌ناپذیر اصحاب رسانه در جهت آموزش، اطلاع‌رسانی و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اظهار کرد: رسانه‌ها در تمامی ابعاد بازوان پرتوان مردم و مسئولان بوده و در بحران‌ها این همیاری‌ها در اوج بوده است.

 

مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان افزود: اصحاب رسانه و‌ جراید از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون و یقینا تا رخت بر بستن کامل آن پای کار بوده و تولید اخبار و فراوردهای خبری مرتبط با آن مضاعف و قابل تحسین بوده است.

 

وی از راه‌اندازی پویشی با محوریت اصحاب رسانه و کادر درمان خبر داد و گفت: به منظور امیدافزایی در کادر درمان، همراهی بیش از پیش مردم و تمکین آنها نسبت به هشدار های بهداشتی از جمله در خانه ماندن، پویشی با عنوان «سین سلامتی با حافظان سلامت» در گیلان راه اندازی شده است.

 

پارسا در تشریح جزئیات این پویش سلامت محور، افزود: در این پویش از تمامی ارکان سلامت نظیر پزشکان، پرستاران، بهورزان، نیروهای خدماتی و انتظامی خواسته شده تا با تهیه یک ویدیو یک دقیقه ای از خود در بالین بیماران یا در حین فعالیت در حوزه درمان، لحظه تحویل سال را با دیگران به اشتراک بگذارند.

 

وی با بیان اینکه تولیدات در این پویش باید به شماره 09370057052 ارسال شود، گفت: علاقه مندان برای شرکت در این پویش می توانند تا دوم فروردین تولیدات خود را ارسال کنند تا برای انتشار در اختیار اصحاب رسانه قرار بگیرد.

 

مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان با اشاره به خدمات بی شائبه کادر درمان و حوزه سلامت استان، خاطرنشان کرد: از ابتدای شیوع ویروس منحوس و مهاجم کرونا در گیلان، کادر سلامت استان بی دریغ و با تمام قوا و مضاعف در خدمت مردم و بیماران بوده اند که این خدمت بی منت آنها در تاریخ جاودانه خواهد شد.

 

پارسا با بیان اینکه امروز هر یک از شهروندان و کادر درمانی استان باید یک رسانه باشند، تصریح کرد: در شرایط جنگی کنونی ما نیاز به تلاش فردی داشته و هر گیلانی باید خود را مامور مبارزه و مقابله با بیماری کرونا در کنار دستگاههای خدمات رسان بداند.

 

کد خبر 906950

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha