تعداد مبتلایان به کرونا در آذربایجان غربی به ۳۲۶نفر رسید

جواد آقازاده گفت: بر اساس آخرین آمار، از ابتدای شیوع بیماری کرونا در استان ۳۲۶ نفر به این بیماری مبتلا شده‌ و از این تعداد ۱۹ نفر تاکنون فوت کرده‌اند.

«جواد آقازاده» در گفتگو با خبرنگار شبستان با اعلام این خبر گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۶ نفر به تعداد مبتلایان و ۲ نفر به تعداد جان باختگان بر اثر بیماری کرونا در آذربایجان‌غربی اضافه شده‌است

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی‌درمانی آذربایجان‌غربی افزود: روند ابتلا به ویروس کرونا در استان با رشد زیادی روبروست که در روزهای آینده بسیار خطرناک تر خواهد شد.

 

وی اظهار داشت: تاکنون نمونه آزمایشگاهی ۹۶۴ نفر مشکوک به بیماری کرونا در آذربایجان‌غربی دریافت شده که از این تعداد، نتیجه ۳۲۶ نفر شامل ۳۴ درصد مثبت بود.

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی ادامه داد: تاکنون ۱۴۵ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در استان با بهبودی از بیمارستان ترخیص شده اند ولی روند قرنطینه و کنترل آنان همچنان ادامه دارد.

 

وی در خاتمه گفت: برای قطع زنجیره انتقال این بیماری باید تا جایی که ممکن است از تردد ها و رفت و آمد های غیر ضرری اجتناب ورزیم و با در خانه ماندن باری از دوش کادر درمان برداریم.

 

گفتنی است، طبق آخرین آمار، ۱۷ هزار و ۳۶۱ نفر در ایران به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند که از این تعداد، یک هزار و ۱۳۵ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

کد خبر 906907

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha