همت جوانان کانونی در تولید لباس برای کادر درمانی بیمارستان شبستر

بانوان کانون فرهنگی هنری زینب کبری(س) شبستر روزانه ۳۵۰ دست لباس بیمارستانی برای مقابله با کرونا تولید می کنند.

«زینب حنیفی » در گفت‌وگو با حبرنگار خبرگزاری شبستان در تبریز از تولید روزانه ۳۵۰ دست لباس بیمارستانی در راستای سلامت مردم خبر داد و اظهار داشت: این روها با شیوع ویروس کرونا و اهمیت رعایت بهداشت فردی، مصرف مواد بهداشتی افزایش یافته است. بنابراین ماسک و لباس بیمارستانی از جمله اقلامی هستند که استفاده آن در خارج از فضای خانه، به ویژه بیمارستان ها توسط کادر درمانی و بیماران بسیار ضروری است.

مدیر مسئول کانون فرهنگی وهنری زینب کبری(س) مسجد جامع شبستر افزود: در این راستا افزایش تقاضای عمومی و کاهش میزان این اقلام در بازار، مشکلات بسیاری را برای مردم رقم زده است. در این میان زنان نقش بسیار مهمی بر عهده دارند، از این رو بانوان مسجدی با برنامه ریزی ویژه ای درصدد جبران کمبودها کمر همت را محکم بسته اند.

وی با بیان این‌که راه اندازی کارگاه تولید لباس بیمارستانی طی هفته های گذشته برای تأمین نیاز کادر درمانی صورت گرفته است و افزود: حدود یک هفته است که تولید داریم و از نخستین روز فعالیت تولیدی خود، روزانه ۳۵۰ دست لباس بیمارستانی تولید می کنیم.

حنیفی با بیان این‌که کادر درمانی بیمارستان ها در خط مقدم کرونا قرار دارند، گفت: امیدواریم با تولیدات خود بتوانیم نیاز کادر درمانی بیمارستان درگیر با کرونا و بیماران آن ها را تامین کنیم.

گفتنی است، این فعالیت ها به همت کانون فرهنگی هنری زینب کبری(س) مسجد جامع شبستر در حال اجراست.

کد خبر 906807

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha