بسته های بهداشتی در روستاهای مرزی زیرکوه توزیع شد

۲۵۰ بسته بهداشتی شامل «محلول ضدعفونی، مایع دستشویی، مایع سفیدکننده، صابون، دستکش و ماسک» به همت مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه یاران و کمیته امداد زیرکوه بین روستاییان به صورت رایگان توزیع شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند، مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه یاران خراسان جنوبی با همکاری کمیته امداد زیرکوه با هدف تامین سلامت عمومی جامعه و مقابله با شیوع کرونا ویروس، اقدام به توزیع ۲۵۰ بسته بهداشتی، ضدعفونی در روستاهای مرزی شهرستان زیرکوه کرد.

 

این بسته های بهداشتی که شامل «محلول ضدعفونی، مایع دستشویی، مایع سفیدکننده، صابون و همچنین تعدادی ماسک و دستکش» بود به صورت رایگان و در قالب طرح «نذر سلامت» بین مردم روستاهای.. توزیع شد.

 

همچنین ۵۵ خانواده تحت پوشش مرکز نیکوکاری رسانه یاران خراسان جنوبی در شهرستان بیرجند علاوه بر بهره مندی از سبد معیشت در آستانه عید نوروز، از مواد عفونی و بهداشتی بهره مند شدند.

 

توزیع دستکش بین مناطق کم برخوردار خیابان جمهوری اسلامی، کارگران و مهرشهر از دیگر اقدامات انجام شده در قالب طرح نذر سلامت بود که با حمایت خیرین انجام شد.

 

خیرینی که آمادگی کمک برای توزیع بسته های بهداشتی در دیگر نقاط مرزی استان خراسان جنوبی را دارند می توانند کمک های خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۱۱۰۰۳۲ به نام مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه یاران خراسان جنوبی واریز نمایند و یا در صورت هرگونه سوال با شماره 9385616354 تماس حاصل نمایند.

 

 

 

 

 

کد خبر 906461

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha