شناسایی ۳۳ مورد جدید ابتلا به کروناویروس در استان فارس/ تعداد مبتلایان در استان به ۲۳۲ نفر رسید

همتی با اشاره به شناسایی ۳۳ مورد جدید ابتلا به کروناویروس در استان فارس، گفت: تعداد مبتلایان در استان امروز جمعه ۲۳ اسفند، به ۲۳۲ نفر رسید.

به گزارش خبرگزاری شبستان از شیراز، «عبدالرسول همتی» با اشاره به شناسایی ۳۳ مورد جدید ابتلا به کروناویروس در استان فارس، گفت: با افزوده شدن این موارد جدید، آمار کنونی استان فارس به ۲۳۲ نفر رسیده است.

 

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته، یک مورد فوتی ناشی از ابتلا به کروناویروس در فارس گزارش شده است، افزود: با این یک مورد فوتی جدید، در مجموع هشت نفر تاکنون در استان جان خود را به دلیل ابتلا به کرونا ویروس از دست دادند.

 

وی اظهار کرد: هم اکنون ۶۱ درصد از مبتلایان در بیمارستان بستری هستند و ۲۶ درصد از مبتلایان نیز به دلیل دارا بودن علایم محدود این بیماری در قرنطینه خانگی به سر می برند و ۱۳ درصد نیز با بهبودی کامل از بیمارستان ترخیص شده اند.دکتر همتی با بیان اینکه افزایش بالای موارد جدید، زنگ خطر را برای مردم استان فارس به صدا درآورده است، از عموم مردم فارس خواست ضمن توجه ویژه به رعایت اصول بهداشتی، از ترددهای غیرضروری با جدیت پرهیز کنند، زیرا کنترل کرونا ویروس جدید به همکاری مردم نیاز دارد.

 

 

کد خبر 904668

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha