بیانیه گام دوم انقلاب به طور کاربردی در بین اعضای کانون های مساجد استان تبیین می شود

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: بیانیه گام دوم انقلاب و منویات مقام معظم رهبری در این خصوص به طور کاربردی در سطح اعضای کانون های مساجد استان تبیین می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اردبیل، «سید ناصر اسحاقی» امروز (28 اسفندماه) در مراسم اختتامیه و آئین تجلیل از برگزیدگان مسابقه قرآنی «مدهامتان» گفت: 1050 نفر در رقابت مسابقه قرآنی «مدهامتان» شرکت کننده داشتیم که این آمار نسبت به سال گذشته سه برابر سال شد که این به مدد تبلیغ مربیان و مدیران مسئولان و ائمه جماعات در بین اعضای کانون های مساجد استان بود.

 

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، تصریح کرد: این رقابت قرآنی یک جنب و جوش فرهنگی و قرآنی در استان به وجود آورد و هم اکنون برگزیدگان این مسابقه مشخص شده اند.

 

اسحاقی، خاطر نشان کرد: 300 نفر از نوجوانان نیز در برنامه جنبی این مسابقه قرآنی یعنی نقاشی قرآنی شرکت کردند که مجموع آثار آنها در مسجد محمدیه همزمان با مسابقه قرآنی در معرض نمایش گذاشته شد.

 

این مقام مسئول، ادامه داد: این رقابت قرآنی از سال آینده با اضافه کردن رشته های همچون نرم افزار قرآنی، خوشنویسی قرآنی و هنرهای قرآنی تلاش خواهد کرد تا در زمینه های دیگر نیز تولید محتوای قرآنی را در سطح جوانان و نوجوانان افزایش دهد

 

وی، تاکید کرد: مسابقه قرآنی مدهامتان از حالت مسابقه به نوعی بصورت کارگاهی با حضور داوران و مشاوره قرآنی برای تفهیم مفاهیم قرآنی در بین نوجوانان و جوانان برگزار شد که این نیز در نوع خود با استقبال خوب متسابقین مواجه شد.

 

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، افزود: از دیگر برنامه های کانون های مساجد در یک ماه اخیر نیز توجه به بیانیه گام دوم انقلاب و منویات مقام معظم رهبری در این خصوص که به طور کاربردی در سطح اعضای کانون های مساجد استان تبیین می شود.

کد خبر 774629

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha