آغاز به کار ستاد استقبال از مهمانان نوروزی در بندرعباس

پیش از ظهر امروز، ستاد استقبال از مهمانان نوروزی در ورودی اصلی شهر بندرعباس آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بندرعباس، «عباس امینی‌زاده» در آیین افتتاحیه ستاد استقبال از مهمانان نوروزی اظهار کرد: طبق روال هر سال، ستاد اسکان و استقبال از مهمانان نوروزی در شهر بندرعباس تشکیل شده که کار راهنمایی و هدایت را انجام می‌دهد.

 

وی با اشاره به هماهنگی فرابخشی در راه‌اندازی این ستاد، افزود: در این ستاد، دستگاه‌های اجرایی مختلف به ایفای نقش پرداخته و زمینه حضور هرچه بهتر گردشگران در شهر بندرعباس را فراهم می‌کنند.
 

شهردار بندرعباس با اشاره به برخی اقدامات صورت گرفته در شهر خاطرنشان کرد: 11 بوستان مختلف در سطح شهر بندرعباس آماده اسکان مهمانان و گردشگران نوروزی هستند و علاوه بر آن سه بوستان نیز در حال ذخیره قرار دارند.

 

امینی‌زاده بیان کرد: ایجاد پنج ایستگاه غریق نجات ساحلی، فراهم‌سازی و تقویت حمل و نقل عمومی درون‌شهری و خصوصا حمل و نقل از ورودی‌های شهر مانند راه‌آهن، فرودگاه و غیره، ایجاد زمینه حمل و نقل به بندر پل در مواقع مورد نیاز و غیره، از دیگر اقدامات صورت گرفته ویژه ایام نوروز است.

 

این مقام مسئول با اشاره به مدیریت موارد بهداشت عمومی و تنظیف، ایجاد سرویس‌‌های بهداشتی، حمام تصریح کرد: ایجاد زمینه اقامه نماز جماعت در بوستان‌ها، اجرای ویژه برنامه‌های فرهنگی و هنری و غیره نیز دیگر اقدامات صورت گرفته از سوی شهرداری است.

 

وی گفت: سایر موارد نیز با همکاری و هماهنگی دستگاه‌های اداری و اجرایی حین ایام نوروز و به فراخور نیاز انجام می‌شود.

 

 

کد خبر 774601

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha