توجه به معیشت و تقویت وحدت مهمترین اولویت های کشور در سال ۹۸ است

محبی نیا با تاکید بر توجه به تقویت مرزهای کشور در سال ۹۸ گفت: توجه به معیشت و تقویت وحدت باید در سال جدید مورد توجه جدی قرار گیرد.

«جهانبخش محبی نیا» در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری شبستان در مورد مهمترین اولویت های سال 98 گفت: توجه جدی و نه شعاری به معیشت مردم ،حل مشکلات اقتصادی مردم  و کمک به اشتغال جوانان باید در سال جدید مدنظر مسئولان باشد.

 

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کشور در سال 98 در شرایط حساس و سختی به سر خواهد برد، اظهار داشت: استقبال از وحدت به معنای واقعی،اصحاب انقلاب و آنهایی که در اردوگاههای راست و چپ و غیر ازاین اردوگاهها می گنجنداز نعمات حاکمیتی بهره مند شوند ،آرامش و آزادی داشته باشند.

 

وی با تاکید بر توجه به مرزهای کشور بیان کرد: باید در مرزها مراقبت جدی داشته باشیم که شاهد بعضی ازاتفاقات نامیمونی که توسط دشمنان و ضدانقلاب در سال 97 به وقوع پیوست دیگر نباشیم.

 

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه تصریح کرد: متاسفانه تورم موجود کمر مردم وقشر ضعیف و حقوق بگیر را شکسته است قدرت خرید مردم نصف شده است و برخی از خانواده ها حتی توانایی حداقل های معیشتی خود را ندارند.

 

وی با تاکید بر همراهی قوای سه گانه و ارکان حاکمیت در تمامی ابعاد و زمینه ها در سال 98  بیان کرد: دولت، مجلس و حاکمیت باید حل این مشکلات را جز اهداف مشترک شان قرار دهند. هرکس به هر میزان کم بیاورد نااهل است.

 

محبی نیا گفت: مجلس آمادگی همراهی وهمراهی با دولت در سال جدید را دارد اما فراختر از وظایف قوا یک وظیفه نهادی فراگیر نیز وجود دارد که همه باید به آن نیز توجه کنند.

 

وی خاطر نشان کرد: ما شرایط بدتر از این شرایط را نیز در 8 سال جنگ تحمیلی و بعد از آن در تحریم های یکجانبه آمریکا و دولت های غربی پشت سر گذاشتیم و رمز موفقیت مان در آن شرایط وحدت و همدلی، همت و تلاش مردم و مسئولان و همچنین مقاومت بود و در شرایط فعلی نیز باید با تکیه بر این موارد از این شرایط سخت عبور کنیم./

کد خبر 774260

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha