تاثیر ایران در بیداری جهان اسلام از برکات مجاهدت شهیدان انقلاب است

رئیس دانشگاه هنر اسلامی تبریز، درخشش جمهوری اسلامی ایران و تاثیر عمیق آن در بیداری جهان اسلام را از برکات مجاهدت فداکارانه شهیدان انقلاب اسلامی دانست.

به گزارش خبرگزاری شبستان از آذربایجان شرقی، رئیس دانشگاه هنر اسلامی تبریز امروز (5 مهر) در مراسم آغاز به کار نمایشگاه انتزاع مقدس که به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در دانشگاه هنر اسلامی تبریز برپا شد، درخشش جمهوری اسلامی ایران و تاثیر عمیق آن در بیداری عالم اسلام را از برکات مجاهدت فداکارانه شهیدان انقلاب اسلامی دانست.


محمد علی کی نژاد افزود: یکی دیگر از خواسته ها و پیش بینی های امام امت که همان صدور انقلاب اسلامی و جان تازه در غیرت امت اسلامی بود به ثمر رسیده است.


وی ضمن توصیه به دانشجویان جهت شناخت و مطالعه هرچه بیشتر در ابعاد شخصیت حضرت امام خمینی(ره) از آنان خواست به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب توجه کنند.


رئیس دانشگاه هنر اسلامی تبریز از شورای آموزشی این دانشگاه خواست تا ترتیبی اتخاذ کنند که اساتید گروه های آموزشی در پایان نامه های دانشجویی و تکالیف کلاسی یا آخر ترم شامل کارهای عملی مانند طراحی ، عکاسی ، هنرهای تجسمی و غیره از موضوعات نشات گرفته از نسیم بصیرت و آگاهی و موج بیداری اسلامی استفاده کنند.


به گزارش  روابط عمومی دانشگاه هنر اسلامی تبریز، نمایشگاه انتزاع مقدس تا دهم مهر از ساعت 11 صبح تا پنج بعداز ظهر در پردیس این دانشگاه، سالن شماره دو، ساختمان نگارخانه واقع در میدان حکیم نظامی پذیرای بازدید کنندگان و علاقه مندان می باشد .


گفتنی است، در این نمایشگاه علاوه بر عکس ها، ماکت ها و فضا سازی مرتبط با دفاع مقدس 23 اثر از آثار دانشجوی هنرمند «محبوبه حسنی پناه» نیز به نمایش گذاشته شده است.
 

پایان پیام/

کد خبر 70142

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =