پیروی از ولایت فقیه، توطئه های دشمنان علیه ایران را نقش برآب می کند

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان اردبیل گفت: پیروی از ولایت فقیه زمینه وحدت و یکپارچگی میان مردم و مسئولان را فراهم می کند و تمام توطئه های دشمنان علیه نظام اسلامی را نقش برآب می کند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از اردبیل، سرهنگ ذکی الله خوشبخت مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان اردبیل عصر امروز( 5 مهر) درمراسم 21 یادواره شهدای روستاها و محلات پارس آباد که با حضور امام جمعه و فرماندار این شهرستان، رزمندگان، ایثارگران و خانواده های شهدا برگزار شد، اظهار داشت: دوران دفاع مقدس برکات و نعمات بسیاری برای کشور ایران به ارمغان آورده است.

 

خوشبخت با اشاره به خودکفایی جمهوری اسلامی در تمام عرصه های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی افزود: امروز با تولید پیشرفته ترین تسلیحات نظامی و دفاعی، هنوز هم ایران، حرف اول را در جهان می زند.

 

وی با یادآوری رشادت ها و ایثارگری های شهدا، رزمندگان و وحدت و همدلی معنوی در زمان جنگ اضافه کرد: شهیدان ولی نعمتان ما هستند و ما مدیون آنهاهستیم، چرا که اگر رشادت و جان فشانی شهیدان نبود، هم اکنون وضع کشور به گونه ای دیگر بود.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان آسایش و امنیت کنونی کشور را نتیجه ایستادگی و از خود گذشتگی ایثارگران، رزمندگان و خانواده های شهدا و جانبازان دانست و تصریح کرد: تحولات اخیر منطقه خاورمیانه، قیام ها و خیزش های مردمی و بیداری اسلامی در این کشورها نشات گرفته از انقلاب اسلامی ایران و هشت سال دفاع مقدس است.

وی هشت سال دفاع مقدس را دوران تجلی شعور ایران اسلامی و تبلور دینداری در جامعه عنوان کرد و یادآور شد: به دلیل پیروی از ولایت فقیه، وحدت و یکپارچگی میان مردم و مسئولان، تمام توطئه های دشمنان نظام اسلامی نقش برآب شده است.

 

این مسئول بر ضرورت پیروی از رهنمودها و فرامین مقام عظمای ولایت تاکید کرد و ابراز داشت: ولایت فقیه استمرار حرکت انبیا است.

 

خوشبخت در پایان سخنان خود رسیدگی به مشکلات و خواسته های ایثارگران، رزمندگان و خانواده های شهدا و جانبازان را اولویت برنامه های دستگاه های اجرایی عنوان کرد.
 

 

پایان پیام/
 

کد خبر 70136

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =