نمایشگاه دفاع مقدس در شهرستان گچساران گشایش یافت

فرمانده بسیج شرکت بهره برداری نفت و گاز شهرستان گچساران گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، نمایشگاه 30 شهید صنعت نفت گچساران در محل بسیج این شرکت تولیدی گشایش یافت.

به گزارش خبرگزاری شبستان از یاسوج، سرهنگ ولی علیزاده، امروز(5مهر)در حاشیه بازگشایی این نمایشگاه در جمع خبرنگاران گچساران، پیرامون ارزش های دفاع مقدس مطالبی را عنوان و بر انتقال رشادتهای و ایثارگری های رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس تأکید کرد.

علیزاده گفت: ملت ایران با دست خالی و با سلاح ایمان هشت سال در مقابل تهاجم عراق و حامیان تا دندان مسلح آن مقاومت کرد و اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک کشور اسلامیمان در دست بیگانگان بماند.

 

وی افزود: نسل جوان باید از طریق برنامه‌ های اصولی با مفاهیم و فرهنگ ارزشی دفاع مقدس آشنا شود و این آشنایی هر چه عمیق ‌تر باشد، میزان آسیب پذیری آنها را در برابر توطئه‌ های فرهنگی کمتر می ‌کند.


فرمانده بسیج شرکت بهره برداری نفت و گاز شهرستان گچساران ابراز داشت: هر چه قدر نظام جمهوری اسلامی جلوتر حرکت می ‌کند، این ضرورت که باید پاسداشت رشادت ‌های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس را نمایان ‌تر کرد بیشتر احساس می ‌شود.

 

وی هشت سال دفاع مقدس را برگ زرینی در کارنامه ملت ایران دانست و بر حفاظت و پاسداری از این ارزش ها تأکید کرد.

 

علیزاده هدف از برپایی این نمایشگاه را یادآوری خاطرات، دلاورمردی ها و ایثارگری های شهدا و رزمندگان در طول هشت سال دوران دفاع مقدس ذکر کرد.


وی با بیان اینکه در این نمایشگاه گوشه ای از حماسه های رزمندگان اسلام در مرزهای کشور به تصویر کشیده شده است، افزود: امروز ما وظیفه داریم سیره و منش شهدا و رزمندگان را در جامعه برای جوانان و نوجوانان بازگو و نهادینه کنیم.


فرمانده بسیج شرکت بهره برداری نفت و گاز شهرستان گچساران یکی از وظایف همه مسئولان را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، توجه به وصیت نامه ‌های شهدا دانست و افزود: بی تردید راه شهدا و ولایت راه سعادت و هدایت بشری است.

 

گفتنی است، نخستین نمایشگاه دفاع مقدس به یاد 30 شهید شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در محل بسیج این شرکت به مدت یک هفته برای بازدید علاقه مندان برپا شده است.
پایان پیام/
 

کد خبر 70134

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =