بسته های فرهنگی بین اتباع کشور آذربایجان توزیع می شود

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل گفت: بسته های فرهنگی بین بانوان و اتباع کشور جمهوری آذربایجان که به استان اردبیل وارد می شوند، توزیع می شود.

به گزارش خبرگزاری شبستان از اردبیل، خدیجه جعفری اصل مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل عصر امروز( 5 مهر) در همایش کانون های فرهنگی اجتماعی بانوان شهرستان بیله سوار اظهار داشت: در این بسته های فرهنگی اقلامی نظیر چادر، روسری، کتب احکام دینی، ادعیه ارائه می شود.

 

وی افزود: این بسته های فرهنگی در راستای رعایت و توسعه موازین شرعی و حجاب و عفاف بین شهروندان این کشور که وارد خاک ایران می شوند، توزیع می شود.

 

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استان با یادآوری موقعیت مرزی شهرستان های بیله سوار و پارس آباد در شمال استان اردبیل و افزایش تردد بانوان کشور جمهوری آذربایجان، از فرمانداران این شهرها خواست با ارائه تمهیداتی برای رعایت موازین شرعی و حجاب و عفاف ازسوی آنان تلاش کنند.

 

جعفری همچنین با تاکید بر فعال سازی کمیته امور بانوان و خانواده فرمانداری ها اضافه کرد: توجه و تلاش بیش از پیش در اجرای مطلوب برنامه ها و طرح های استانی و ملی حوزه زنان و خانواده در شهرستان های استان ضروری است.

 

وی رسیدگی به مسائل و مشکلات زنان و نیز آسیب های اجتماعی موجود در این حوزه را از اولویت های این نهاد عنوان کرد و افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته، مشاور امور بانوان در جلسات مهم و تاثیرگذار تصمیم گیری در شهرستان ها حضور خواهند یافت.


پایان پیام/
 

کد خبر 70133

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =