خانه سینما از کانون‌های معاند نظام است

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با تشکر از وزارت اطلاعات برای دست‌گیری عوامل بی‌بی‌سی در داخل کشور گفت: خانه سینما از کانون‌های معاند نظام است.

محمدجواد ابطحی، نماینده خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدام وزارت اطلاعات برای شناسایی عوامل مستند بی‌بی‌سی در کشور به خبرنگار شبستان گفت: ما معتقدیم که خود ماهیت شبکه سخن‌پراکنی بی‌بی‌سی ماهیتی استعماری است.

وی اظهار کرد: بی‌بی‌سی در پی پیاده کردن اهداف استعمارگر پیر یعنی انگلستان است و نشان داده است هر جا منافع انگلیس اقتضا کرده است ورود پیدا کرده است که نمونه آن را می‌توان در کودتای 28 مرداد، فتنه‌های اوایل انقلاب و همچنین فتنه‌های سال 88 ببینیم که ماهیت استعماری این رسانه‌ را کاملا مشخص می‌کرد.

ابطحی تصریح کرد: کسانی که با این رسانه همکاری می‌کنند و پادویی این رسانه را در داخل کشور انجام می‌دهند چه آگاهانه و چه ناآگاهانه جیره‌خوار دولت استعمار هستند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور از وزارت اطلاعات برای دست‌گیری عوامل بی‌بی‌سی در داخل کشور گفت: وزارت اطلاعات تا ریشه‌های جریان وابسته این رسانه استعمارگر باید پی‌گیری‌های خود را انجام دهد و آنها را برملا و افشا کند.

وی ادامه داد: این افراد از مدت‌ها قبل در دید وزارت اطلاعات بودند و اطلاعات آنها را رصد می‌کرد اما همان‌طور که می‌دانید کارهای اطلاعاتی زمان دارد و این زمان اقتضا می‌کرد که تا تمامی حلقه‌های این عوامل در داخل کشور ردیابی نشود اقدامی برای دستگیری آنها انجام شود.

وی با اشاره به همکاری‌ خانه‌ سینما در این زمینه گفت: خانه سینما از کانون‌های معاند نظام است و همان‌طور که نشان داده است از زمان‌های گذشته تاکنون از تمامی هنرمندان دگراندیش حمایت کرده است و کانونی برای حمایت از افراد ضد انقلاب و فیلم‌های ضد انقلاب بوده است.

وی با اشاره به بیانیه خانه سینما در حمایت از مستندسازان همکار با بی‌بی‌سی گفت: این بیانیه خانه سینما با ذوق و شوق از سوی رسانه‌های ضد انقلاب روبرو شد و باید گفت خانه سینما یکی از حلقه‌های مرتبط با این جریان است که باید افشا شود.

پایان پیام/
 

کد خبر 70079

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =