توجه به دفاع مقدس و ارزش ‌های آن از واجبات امروز کشور است

مدیر امور بانوان استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تهاجمات فرهنگی دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام، بر حفظ ارزش های دفاع مقدس تاکید کرد و گفت: توجه به دفاع مقدس و ارزش ‌های آن از واجبات امروز کشور است.

به گزارش خبرگزاری شبستان از یاسوج، مریم گشتاسبی، مدیر امور بانوان استانداری کهگیلویه و بویراحمد امروز (5مهر) در جمع خبرنگاران این استان در یاسوج، گفت:  نفش همسران و مادران در دوران جنگ تحمیلی در پشت جبهه های نبرد و پشتیبانی های آنان، از عوامل مهم پیروزی ما بر دشمن بود.


گشتاسبی، هفته دفاع مقدس را فرصت خوبی برای انتقال دستاوردهای انقلاب اسلامی و استقامت و فداکاری های رزمندگان اسلام در هشت سال جنگ تحمیلی به نسل جوان عنوان کرد و افزود: بزرگداشت هفته دفاع مقدس فرصت مغتنمی برای آشنا سازی نسل جوان با حماسه‌‌ ها و نقش ‌آفرینی مردم در حفظ استقلال و تمامیت ارضی و اعتقادی کشور است.


وی در ادامه، با بیان اینکه امور بانوان استانداری برای برگزاری هر چه بهتر نمایشگاه هفته دفاع مقدس همکاری خوبی با سپاه فتح این استان داشت، گفت: قبل از شروع هفته دفاع مقدس جلسات هم ‌اندیشی توسط امور بانوان استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد که در این جلسات بر نحوه حضور گسترده بانوان تاکید فراوان شد.


گشتاسبی با ابراز خوشحالی از برگزاری باشکوه نمایشگاه هفته دفاع مقدس در مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد و حضور مثال ‌زدنی خانواده ‌ها در این نمایشگاه، افزود: در سال‌ های گذشته چنین نمایشگاهی در مرکز شهر برگزار می ‌شد که استقبال از این نمایشگاه با توجه به بعد مسافت زیاد در نوع خود شگفت ‌انگیز و قابل توجه است.


وی ابراز داشت: امور بانوان برنامه ‌های بسیاری را در این هفته در دستور کار خود قرار داد و از نخستین ساعات شروع هفته دفاع مقدس با اجرای برنامه‌ های مختلف فضا را به سوی جبهه و جنگ و دفاع مقدس سوق داد.


مدیر امور بانوان استانداری کهگیلویه و بویراحمد قرار گرفتن دو عرصه جنگ نرم و سخت در کنار یکدیگر را از بارزترین خصوصیات این نمایشگاه دانست و اذعان کرد: چنین تقارنی موجب بصیرت ‌افزایی بیشتر شده و جوانان پی خواهند برد که دشمن برای ضربه زدن به ایران اسلامی تنها به حمله نظامی متوسل نشده و تهاجم فرهنگی را نیز به‌ عنوان مهم ‌ترین گزینه براندازی وارد عرصه کارزار می ‌کند.


گشتاسبی با تبیین دیگر برنامه ‌های این مدیریت، افزود: برنامه‌ های مختلفی از جمله برای دهه کرامت و همچنین روز ملی دختر تدارک دیده شده که با همکاری دستگاه‌ های فرهنگی این استان سعی بر برگزاری برنامه‌ های کارآمد و در خور شان جوانان مسلمان و ولایتمدار کهگیلویه و بویراحمدی به خصوص دختران داریم.


مدیر امور بانوان استانداری کهگیلویه و بویراحمد در پایان، به نصب پوستر و بنر در سطوح مختلف و در شهرها و بخش ‌ها و همچنین محیط ادارات خبر داد و گفت: در همه ادارات بانوان شاغل به صورت خودجوش در معنوی جلوه دادن فضای اداری پا به پای مردان فعالیت داشته که امروز به وجود چنین بانوان با بصیرتی در کهگیلویه و بویراحمد افتخار می ‌کنیم.


پایان پیام/

 

کد خبر 70075

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =