بیداری اسلامی موجب زوال استکبار جهانی شده است

فرماندار شهرستان بیجار، بیداری اسلامی ملت های مسلمان و سرنگونی کشورهای دست نشانده توسط مردم منطقه را موجب ناکارآمدی توطئه های دشمنان و نیز زوال کشورهای استکباری و رژیم اشغالگر قدس عنوان کرد.

خلیل جمشیدی، فرماندار بیجار با اشاره به نقش بارز مردم ایران در 8 سال دفاع مقدس به خبرنگار شبستان در سنندج گفت: مردم قهرمان ایران همانند دوران پیروزی انقلاب با نثار جان و مال خود و تقدیم شهدای گلگون کفن در راه آرمان های والای بنیانگذار جمهوری اسلامی و فرامین حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب، همواره وفا داری خود را به نمایش گذاشته اند.


وی بیداری اسلامی در بین کشورهای مسلمان منطقه را حاصل پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) دانست و افزود: تسخیر لانه جاسوسی رژیم غاصب صهیونیستی در پایتخت مصر درسی بود که دانشجویان پیرو خط امام (ره) در اوایل انقلاب اسلامی با تسخیرلانه جاسوسی آمریکا به جهانیان دادند.


فرماندار بیجار به فرار رسیدن پایان عمر نامبارک رژیم اشغالگر قدس اشاره کرده و اذعان داشت: امروز امید این رژیم ضد بشری برای سلطه و دخالت در کشورهای مسلمان خاورمیانه به یاس تبدیل شده و تصرف سفارت این رژیم در مصر عملا نقشه های مزدورانه آنها را خنثی کرد و این اقدام انقلابی در واقع هشداری جدی به همه ایادی مرتجع در منطقه خاورمیانه بود.


وی ادامه داد: خوشبختانه امروز با همبستگی مسلمانان جهان حلقه محاصره جنایتکاران رژیم غاصب صهیونیستی روز به روز تنگ تر می شود.


جمشیدی به آغاز دور چهارم سفرهای استانی ریاست محترم جمهوری نیز اشاره و خاطرنشان کرد: در این سفرها ریاست جمهوری شخصا به شهرستان ها مراجعه کرده و با حضور در بین مردم از نزدیک مشکلات آنها را بررسی می کنند.


وی وظیفه فرمانداری ها در مسیر تحق اهداف دولت را خطیر برشمرد و ابراز داشت: رسیدگی به مطالبات و توجه به درخواست های به حق مردم از انتظارات رئیس جمهور از فرمانداران است لذا ما وظیفه داریم به صورت شبانه روز به مشکلات مردم رسیدگی کنیم.


فرماندار شهرستان بیجار با اشاره به مصوبات دور سوم سفر ریاست محترم جمهوری، بیجار را یکی از با استعدادترین مناطق استان دانست که می تواند به یکی از شهرستان های اقتصادی کشور تبدیل شود.


وی تصریح کرد: به همت دولت کریمه نهم و دهم اکثر زیر ساخت های شهرستان آماده شده است.

 

پایان پیام/

 

کد خبر 70073

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =