جلد پنج کتاب بهشت هشتم در شهرکرد رونمایی می‌شود

مسئول دبیرخانه ششمین جشنواره سراسری ادبیات کودک و نوجوان رضوی از رونمایی جلد پنج کتاب "بهشت هشتم" همزمان با برگزاری آیین اختتامیه ششمین جشنواره ادبیات کودک و نوجوان رضوی در شهرکرد خبر داد.

حبیب‌الله توفیقی، مسئول دبیرخانه ششمین جشنواره سراسری ادبیات کودک و نوجوان رضوی با بیان این مطلب به خبرنگار شبستان گفت: کتاب بهشت هشتم مجموعه‌ای از آثار برتر جشنواره ادبیات کودک و نوجوان رضوی است که هر سال آثار برتر در این کتاب به چاپ می‌رسد و از آن در آیین برگزاری جشنواره رونمایی می‎شود.


وی افزود: بر همین اساس جلد پنج کتاب "بهشت هشتم" نیز مجموعه‌ای از آثار برتر پنجمین جشنواره ادبیات و کودک و نوجوان رضوی است که سال گذشته برگزار شد و امسال این آثار بصورت مدون چاپ شده و بصورت نمادین از آن رونمایی می‎شود.


توفیقی همچنین از حضور میهمانان ویژه در آیین اختتامیه این جشنواره خبر داد و گفت: اکرم کشایی و کبری بابایی از نویسندگان و شاعران کودک و نوجوان کشور در آیین برگزاری این جشنواره حضور خواهند داشت.


وی استقبال از ششمین جشنواره ادبیات کودک و نوجوان رضوی را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: بیش از یک هزار و 395 اثر به دبیرخانه این جشنواره رسید که از بین این تعداد آثار برگزیده اعلام شده و روز (10 مهر) در آیین اختتامیه جشنواره معرفی و تقدیر می‌شوند.


مسئول دبیرخانه ششمین جشنواره سراسری ادبیات کودک و نوجوان رضوی، اشاعه فرهنگ منور رضوی را مهمترین هدف از برگزاری این جشنواره عنوان کرد و افزود: گسترش فعالیت‌های فرهنگی، هنری و مذهبی مرتبط با سیره ائمه معصومین، تجلیل از پدیدآورندگان آثار برتر فرهنگی و کمک به انتشار گسترده این آثار از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره است.


گفتنی است، آیین اختتامیه ششمین ششمین جشنواره سراسری ادبیات کودک و نوجوان رضوی (10مهر) همزمان با دهه کرامت در مجتمع فرهنگی هنری غدیر شهرکرد برگزار می‌شود.


پایان پیام/

کد خبر 70062

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =