حضور در فضای مجازی ضرورتی قطعی برای کانون های فرهنگی هنری مساجد است

مدیرکل کانون های تخصصی ستاد عالی کانون های مساجد کشور، حضور در فضای مجازی را ضرورتی قطعی برای نیروهای مسجدی و اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد برشمرد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از آذربایجان شرقی، مدیرکل کانون های تخصصی به همراه دبیر جشنواره بزرگ جوانان و مشاور اجرایی امور استان های ستاد عالی کانون های مساجد کشور امروز(5 مهر) در سفر به تبریز، از سایت اینترنتی دبیرخانه نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان شرقی بازدید کرده و از نزدیک در جریان فعالیت های آن قرار گرفتتد.


مدیرکل کانون های تخصصی ستاد عالی کانون های مساجد کشور در این بازدید، سایت جامع دبیرخانه کانون های مساجد آذربایجان شرقی را بستری مناسب برای مبادله اطلاعات بین کانون ها و انجام امور مربوط به ثبت نام، آموزش ها و فعالیت های جشنواره ای خواند.


حجت الاسلام والمسلمین علی ملانوری، با تقدیر از مدیریت و نحوه فعالیت این سایت، گفت: تدبیر چندین ساله دبیرخانه آذربایجان شرقی، در حال حاضر به مرحله بلوغ رسیده و می تواند به عنوان الگوی کشوری قرار گیرد.


وی با ابراز خرسندی از حضور فعال دبیرخانه آذربایجان شرقی در فضای مجازی، خاطر نشان کرد: تمامی اعضای کانون های فرهنگی هنری استان به ویژه کانون های فرهنگی هنری روستایی می توانند از این سایت به عنوان پایگاهی برای تمرین و مشق کردن حضور در فضای مجازی بهره گیرند.


ملانوری حضور در فضای مجازی را ضرورتی قطعی برای نیروهای مسجدی و اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد برشمرد و اظهار امیدواری کرد: این حضور و تمرین، مطلع و مقدمه ای برای ورود مولد همه کانون های فرهنگی هنری به فضای مجازی خواهد بود.


گفتنی است، در این بازدید، معاون آموزش و پژوهش دبیرخانه نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان شرقی، در خصوص سایت جامع این دبیرخانه و امکانات، قابلیت ها و نحوه مدیریت آن توضیح مشروحی ارایه کرد.
 

پایان پیام/

کد خبر 70061

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =