بیش از 44 میلیون ریال در شهرستان گلپایگان جمع آوری شد

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)گلپایگان با تاکید بر کمک به دانش آموزان بی بضاعت گفت: در سال 1389، بیش از 44 میلیون ریال در جشن عاطفه ها در این شهرستان جمع آوری شد.

اصغر خادم،‌ رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گلپایگان به خبرنگار شبستان گفت: جشن عاطفه ها امسال با شعار «کرامت علوی، جهاد اقتصادی و مهرورزی» همزمان با سراسر کشور در گلپایگان برگزار می شود و پایگاه های مقاومت بسیج، مساجد، پایگاه های کمیته امداد مستقر در میادین شهرستان، پنج شنبه "7مهر" آماده دریافت کمک های مردمی برای دانش آموزان نیازمند هستند.
 

خادم ادامه داد: هدف از برگزاری جشن عاطفه ها، ترویج هرچه بیشتر فرهنگ تعاون، نوع دوستی و مشارکت در بین مردم است و در سال گذشته در جریان برگزاری جشن عاطفه ها در شهرستان گلپایگان، 44میلیون و 205 هزار و 800 ریال کمک های نقدی و غیر نقدی برای دانش آموزان نیازمند جمع آوری شد.
 

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گلپایگان تصریح کرد: امسال در شهرستان گلپایگان، پنج پایگاه ثابت و دو پایگاه در شهرهای گوگد و گلشهر آماده دریافت کمک های نقدی و غیر نقدی خیرین و نیکوکاران هستند.
 

خادم با تاکید بر ترویج و نهادینه کردن فرهنگ نوع دوستی و کمک به نیازمندان افزود: با توجه به تعطیلی مدارس در روز پنج شنبه، پایگاه های کمیته امداد در مدارس "6 مهر" آماده دریافت کمک های مردمی به دانش آموزان بی بضاعت هستند و امیدواریم امسال نیز همانند سال های گذشته شاهد حضور گسترده مردم در حمایت از دانش آموزان بی بضاعت باشیم.
 

وی همچنین تاکید کرد: پایگاه های کمک های مردمی به دانش آموزان بی بضاعت جمعه "8 مهر" در محل اقامه نماز جمعه در مسجد جامع گلپایگان نیز دائر است.
 

پایان پیام/
 

کد خبر 70056

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =