اخبار کوتاه فرهنگی و هنری از استان گلستان

کارکنان دادگستری های استان گلستان بیش از 13 میلیون ریال به مردم قحطی زده سومالی کمک کردند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از استان گلستان، مسئول روابط عمومی دادگستری گلستان اعلام کرد: سه میلیون ریال از این کمک را کارکنان مجتمع دادگستری کل، چهار میلیون ریال از این کمک را کارکنان دادگستری علی آباد، سه میلیون و 300 هزار ریال را کارکنان دادگستری آق قلا و سه میلیون و 500 هزار ریال از این کمک را نیز کارکنان آزادشهر اهدا کرده اند.


وی افزود: این مبلغ از حقوق کارکنان کسر و به حساب 99999 هلال احمر جمهوری اسلامی ایران واریز شده است.


***

 

طرح ابرار در حوزه مقاومت فاطمه الزهرا(س) شهرستان مینودشت برگزار شد.

با تلاش و همت حوزه مقاومت فاطمه الزهرا(س)طرح ابرار با موضوع نقش نماز در مدیریت فردی و برگزار شد.


در این نشست وزیری، مسئول سیاسی ناحیه گفت: در سایه خشوع و خضوع یک مدیر رشد و تکامل پیدا می کند و می تواند تأثیر گذار باشد.

این مراسم با حضور فرماندهان پایگاه های مقاومت و اعضای شورای حوزه سپاه شهرستان مینودشت در سالن همایش های سپاه مینودشت برگزار شد.


***


معاون سیاسی و امنیتی استانداری گلستان شهدا را شاهدین اعمال ما دانست و گفت: باید به گونه ای رفتار کنیم که در دنیای دیگر مورد شفاعت آنها قرار بگیریم.


علیرضا جمشیدی، معاون سیاسی و امنیتی استانداری گلستان در دیدار با خانواده شهید حسن حسن پور گفت: بالاتر از شهادت هیچ کار نیکی وجود ندارد.


وی با ابلاغ سلام استاندار به این خانواده شهید، افزود: به گفته استاندار " ما به وجود شما افتخار می کنیم و در تلاشیم که امانتدار و حافظ خون پاک بهترین فرزندان این آب و خاک باشیم ".


"شهید حسن حسن پور" در سال 59 در عملیات منطقه ای شوش به درجه رفیع شهادت نائل شد.


پایان پیام/

کد خبر 70004

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =