راهیابی 3 نمایش از بهبهان به بخش نهایی بازبینی جشنواره تئاتر خوزستان

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهبهان از راهیابی سه نمایش از این شهرستان به بخش نهایی بازبینی بیست و سومین جشنواره تئاتر استان خوزستان خبر داد.

حجت الاسلام سید عبدالله حسینی منفرد، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهبهان، با بیان این مطلب به خبرنگار شبستان گفت: با اتمام همایش بزرگ تئاتر استان خوزستان و بازبینی نمایش های اجرا شده در سطح استان، سه نمایش از بهبهان به بخش نهایی بازبینی آثار راه یافتند.

 

وی ادامه داد: نمایش های ماهیگیر به نویسندگی و کارگردانی حجت الله تجلی کار مشترک گروه آفاق و تیرداد، نازبانو به نویسندگی حجت الله تجلی و کارگردانی سید اسماعیل سخایی و نمایش یادداشت های یک عشق به نویسندگی مهدی شام روشن و کارگردانی ساسان شکوریان هر دو از گروه ناب نمایش های راه یافته به بخش نهایی بازبینی بیست و سومین جشنواره تئاتر استان خوزستان هستند.

 

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهبهان، یادآور شد: همایش تئاتر استان خوزستان در شهرستان بهبهان با همکاری خوب و استقبال کم نظیر علاقه مندان بهبهانی از(19 الی 30 شهریور) در محل تئاتر ارشاد این شهرستان برگزار شد و زمان بازبینی نهایی از طرف دبیرخانه جشنواره تئاتر استان خوزستان متعاقبأ اعلام می شود.

 

وی با اشاره به برپایی نمایشگاه کاریکاتور با عنوان پستوی ذهن در این شهرستان اظهار داشت: این نمایشگاه شامل مجموعه آثار میلاد ابراهیمی ذاکر است که از (31شهریور) تا (6 مهر) در محل نگارخانه میرزا شوقی بهبهان برپا و با استقبال خوب مردم این شهرستان روبه رو شده است.

 

حجت الاسلام حسینی منفرد، با بیان اینکه این نمایشگاه سومین نمایشگاه ابراهیمی ذاکر در حوزه کاریکاتور است، خاطرنشان کرد: نمایشگاه پستوی ذهن به همت انجمن هنرهای تجسمی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهبهان برپا شده است.

 

پایان پیام/

کد خبر 70002

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =