رسوایی منافقان و لیبرال ها از برکات دفاع مقدس  است

امام جمعه چناران گفت: تولد تفکر بسیجی، ترویج اعتماد به نفس و خودباوری، رشد فضایل اخلاقی و معنوی، تحکیم وحدت ملی، تحول در صنایع دفاعی و رسوایی منافقین و لیبرال ها از برکات دفاع مقدس ایران است.

حجت الاسلام والمسلمین مظفر تاجی، امام جمعه چناران با اشاره به هفته دفاع مقدس به تشریح آثار و برکات دفاع مقدس در عرصه های داخلی و خارجی در گفتگو با خبرنگار شبستان گفت: تولد تفکر بسیجی، ترویج اعتماد به نفس و خودباوری، رشد فضایل اخلاقی و معنوی، تحکیم وحدت ملی، تحول در صنایع دفاعی و رسوایی منافقین و لیبرال ها از دیگر برکات دفاع مقدس ایران است.

 

وی افزود: تکامل سازمان ارتش و سپاه، آزمون کارآمدی نظام دین و اسلام، ایجاد الگوی مبارزه با قدرت های بزرگ و اثبات مظلومیت ایران در جهان نیز از دیگر آثار عظیم دوران هشت سال دفاع مقدس است.

 

وی با اشاره به تحولات منطقه و تسخیر لانه جاسوسی اسرائیل توسط انقلابیون مصری گفت: حرکاتی نظیر حمله به سفارت خانه های اسرائیل و آمریکا که عموما مراکز جاسوسی و توطئه است نشان از اسلامی و ضداستکباری بودن این انقلاب در منطقه است.

 

حجت الاسلام تاجی افزود: ملت شریف ایران متحمل جنگ از پیش تعیین شده مخالفین نظام و اسلام قرار گرفت اما با فراهم شدن ایثارگری مردم موجب حرکت بیداری در جهان برای استکبار ستیزی شد.

 

وی بر ضرورت جلوگیری از گسترش زمینه فساد اخلاقی و اجتماعی در جامعه تاکید کرد و گفت: لازم است مردم و مسئولین با تمام نیرو در مقابل مجالس فساد انگیز و گناه آلود از جمله مجالس مطرب در عروسی ها و پارتی های شبانه بایستند و از سوی دیگر زمینه برگزاری مجالس سالم را فراهم نمائید.

 

پایان پیام/

کد خبر 69985

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =