جشن بزرگ دختران ولایت مدار  در همدان برگزار می شود

همزمان با ولادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه(س) و دهه کرامت جشن بزرگ دختران ولایت مدار، پنجشنبه (7 مهر) در مجتمع ابن سینای همدان برگزار می شود.

هادی فیض منش، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان همدان با بیان این مطلب به خبرنگار شبستان گفت: جشن بزرگ دختران ولایت مدار همچون سنوات گذشته همزمان با ولادت حضرت معصومه(س) فردا(7 مهر) برگزار می شود.

 

وی افزود: این جشن بزرگ با حضور 500 نفر از دختران اعضای کانونهای فرهنگی و هنری مساجد همدان، دانش آموزان و دانشجویان، نخبگان علمی استان و با حضور مسئولان استان در مجتمع فرهنگی وهنری ابن سینای همدان برگزار می شود.

 

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان همدان با بیان اینکه میهمانان ویژه این جشن بزرگ خانم فاطمه یعقوب از کشور نیجریه، و فاطمه جلو از کشور گینه هستند، اظهار داشت: اجرای مولودی، سخنرانی، تجلیل از40 نفر از دختران نخبگان علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی و اجرای برنامه های شاد فرهنگی از دیگر برنامه های این جشن عنوان کرد.

 

وی بیان کرد: بانوان ایران می توانند با عایت ارزش های ناب اسلامی و اخلاقی در عرصه های مختلف جامعه حضوری فعال و مفید برای کشور خود داشته باشند.

 

فیض منش به ترویج حجاب و عفاف  بویزه در میان دختران جوان اشاره کرد و گفت: حضور بانوان با پوشش اسلامی مناسب در جامعه موجب آرامش و امنیت خاطر بیشتری در پشت سر گذاشتن مراحل موفقیت وپیشرفت می شود.

 

وی اهداف برگزاری این همایش را معرفی و تبیین اندیشه های حضرت معصومه(س) به نسل جوان، الگو سازی شخصیت های مذهبی برای دختران، تجلیل از مقام ائمه اطهار (ع) عنوان کرد.

 

فیض منش یادآور شد: همایش دختران ولایت مدار با همکاری دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان همدان و ادارهکل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.

 
پایان پیام/

کد خبر 69919

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =