بهترین اشعار دفاع مقدس برای کودکان و نوجوانان معرفی می‌شود

هیات داوران بخش «شعر کودک و نوجوان» پانزدهمین جشنواره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس در نظر دارد، با بررسی کتاب‌های منتشر شده در سال‌ 1389 بهترین اثر خلق شده برای این گروه سنی را به مخاطبان معرفی کند.

به گزارش خبرگزاری شبستان، هیات داوران این جایزه در بخش «شعر کودک و نوجوان» پس از بررسی هفت عنوان کتاب، بهترین اثر خلق شده برای این گروه سنی را به مخاطبان معرفی می‌کند.
 

در دوسالانه سیزدهم و چهاردهم جشنواره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس که سال گذشته به صورت مشترک برگزار شد، هیات داوران پس از بررسی 43 عنوان اثر منتشر شده در سال‌های1387 و 1388، کتاب‌های «تا رادیو خبر داد» سروده غلامرضا بکتاش، «گل و باران و خورشید» سروده مریم هاشم‌پور و «سایه مهربان» سروده منیره هاشمی را به ترتیب حایز رتبه‌های اول تا سوم معرفی کرد.


بنا بر گزارش ستاد خبری پانزدهمین جشنواره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس، هیات داوران این بخش را در دوسالانه سیزدهم و چهاردهم بابک نیک‌طلب، کبری بابایی و افشین علاء تشکیل می‌دادند.


گفتنی است، پانزدهمین جشنواره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس به همت معاونت ادبیات و انتشارات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس روز شنبه 14 آبان ماه سال جاری در تالار وحدت برگزار می‌شود.
 

پایان پیام/

کد خبر 69915

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =