تشکیل کمیته 6 نفره جهت جانمایی محل احداث پارک موزه دفاع مقدس در مشهد

استاندار خراسان رضوی به کمیته ای 6 نفره ماموریت داد تا محل احداث پارک موزه دفاع مقدس را در مشهد طی یک هفته تعیین کنند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از مشهد، محمود صلاحی، استاندار خراسان رضوی به عنوان مسئول پارک موزه دفاع مقدس استان در جلسه ای که به همین منظور در دفتر وی و با حضور تمامی اعضای موثر در این حوزه برگزار شد با انتقاد از تاخیر به وجود آمده در احداث این پارک موزه گفت: خراسان رضوی باید جزو اولین استان هایی می بود که پارک موزه در آن احداث می شد.


وی افزود: این استان با توجه به سابقه درخشان در طول جنگ تحمیلی و دفاع مقدس و با عنایت به وجود مضجع شریف رضوی که سالانه بیش از 25 میلیون زائر در آن تردد می کنند باید بهترین موزه دفاع مقدس کشور را داشته باشد.


فرمانده پارک موزه دفاع مقدس خراسان رضوی گفت: کمیته ای متشکل از معاون عمرانی استانداری خراسان رضوی، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، فرمانده سپاه امام رضا(ع)، فرماندار، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر مشهد ماموریت دارند طی مدت یک هفته نسبت به جانمایی محل احداث این پارک موزه اقدام و گزارش آن را جهت تصمیم گیری نهایی به استانداری ارسال کنند.


به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، صلاحی تصریح کرد: پس از جانمایی نسبت به اخذ پیمانکار جهت آغاز عملیات اجرایی و تامین اعتبار برنامه ریزی می شود.
 

وی خاطرنشان ساخت: این پارک موزه به صورت هیئت امنایی و به ریاست استاندار اداره می شود و سهم هر یک از دستگاه ها نیز در خصوص مشارکت در اداره آن مشخص می شود.
  

پایان پیام/

کد خبر 69908

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =