نمایشگاه عزت افتخار در دزفول برپا شد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول، از برپایی نمایشگاه عزت افتخار به مناسبت هفته دفاع مقدس از سوی نیروی مقاومت بسیج این شهرستان خبر داد.

حسن فضیلت پناه، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول بر گرامیداشت یاد و خاطره دفاع مقدس در جامعه و تلاش در این راه تأکید کرد و به خبرنگار شبستان گفت: نیروی مقاومت بسیج در هفته دفاع مقدس 600 برنامه پیش بینی کرده که از میان آنها هشت نمایشگاه عزت پایداری در شهرهای اطراف و یک نمایشگاه نیز در مرکز شهرستان برپا شده است.

 

وی افزود: این نمایشگاه که با همکاری تیپ 3، پدافند هوایی، نیروی زمینی و سپاه دزفول برگزار شده صبح‌ها از ساعت 8 و 30 دقیقه تا 12 ظهر و عصرها از ساعت 16 تا 23 و 30 برای علاقه‌مندان دایر است.

 

فضیلت پناه، با اشاره به تنوع برنامه‏های در نظر گرفته شده برای هفته دفاع مقدس دزفول، تاکید کرد: هفته دفاع مقدس از شرایطی است که باید برای شناخت رشادت‌های شهدا و رزمندگان جبهه‌های حق علیه باطل همه تلاش خود را انجام دهیم و در این باره باید از همه توان خود استفاده کنیم.

 

وی اضافه کرد: هفته دفاع مقدس اوج افتخارات ملت ایران و فرصتی مناسب برای آشنا کردن نسل‌های جدید است که بتوان ایثارگری و جانفشانی‌های رزمندگان و دستاوردهای انقلاب را به آنها انتقال داد و این رسالتی خطیر می باشد که بر دوش سپاه نهاده شده است.

 

وی با تاکید بر اینکه باید در اجرای برنامه‌های هفته دفاع مقدس، جامعه هدف را بسیار گسترده در نظر بگیریم، خاطرنشان کرد: جامعه هدف در برنامه‌های دفاع مقدس همه اقشار مردم هستند و رویکرد برنامه‌های دفاع مقدس امسال کاملاً فرهنگی است که این امر نیاز جامعه به خصوص جوانان نسل‌ جدید پس از انقلاب است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول، اذعان داشت: برگزاری نمایشگاه با موضوع دفاع مقدس، کتاب و عکس همراه با محصولات فرهنگی، برگزاری محفل انس با قرآن و شهدا، دیدار با رزمندگان و پیشکسوتان بسیجی و رژه نیروهای بسیج بخشی از مهم‌ترین برنامه‌های پایگاه‌های بسیج در این هفته به شمار می‌رود.

 

پایان پیام/

کد خبر 69878

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =